cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

galaxy buds pro ses az geliyor

(Topic created on: 03-07-2021 07:21 PM)
355 Views
yusufk122
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar

Dün Galaxy buds pro aldım. Kulağıma tam oturtamadım. Belli bir alışma süresi mi var. Yani hareket ettikçe oynuyor. İyice bastırıp kulağıma yerleştiriyorum yinede tam oturmuyor. Birde ses çok az geliyor. Anker liberty pro 2 kullanıyorum ses onda bayağı yüksek geliyor. Onda da 11mm sürücü var. Ama ankerde ses çok yüksek gelirken buds proda ses az geliyor. Aktif gürültü engelleyici açık olmasına rağmen sokakta yanımdan geçen otobüsün arabanın kalabalığın sesini duyabiliyorum. Nedi7 böyle az geliyor sesi. Yani en yüksekte bile ses az gelirken birazcık kısınca bir performans anlamıyorum verdiğim paraya üzülüyorum. Bu paraya bu kulaklığa bu ses düzeyi yakışmıyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba yusufk122,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu gibi taleplerinizi, bağlantı kurmak istediğiniz telefonun model kodunu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
Jubei
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba.
Bence hiç daha fazla sinirlerinizi bozmadan iade edin.
Her kulaklık herkese uygun olmayabiliyor, size Buds Pro uygun değil demekki.
yusufk122
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
1.400₺ lira boşa verdik desenize. Samsung'un böyle birşey yapması üzdü beni. Sanki bimden 10₺'ye kulaklık almışım gibi az ses geliyor. Yazık.
Jubei
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Yüksek ses konusunda, eğer yanlış bilmiyorsam ve yapılan bir çok inceleme bir ürün öne çıkıyor, o da Haylou T15 Gaming.
En azından aklınızın bir köşesinde dursun.
yusufk122
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
anker liberty 2 prodan memnunum. ama buds proda böyle az ses çıkması iyi değil. cidden az çıkıyor.
EdwardElric
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Üstüne az daha koyup senheiser momentum 2 almanı öneririm eğer yapabilirsen
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba yusufk122,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu gibi taleplerinizi, bağlantı kurmak istediğiniz telefonun model kodunu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD