cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

buds live kullanıcısı var mı?

(Topic created on: 08-14-2020 01:11 AM)
131 Views
Umut112
Active Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

1 senedir buds kullanıyorum oldukça iyi buds+ çıktığında hiç bulaşmadım değiştirecek kadar **bleep** görmedim fakat şimdi buds live tanıtıldı önceki budslarla dağlar kadar bir **bleep** var mı ?

image

0 Likes
7 Comments
Birazmavi
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
bende buds ve buds plus da var ama live ile arasinda mutlaka **bleep** vardir çünkü aktif gürültü engelleme var en büyük farkı o zaten.
Umut112
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
merak ettiğim ses kalitesi basslar bir uçurum oluşturuyor mu acaba aktif gürültü engellemeden bir bose kalitesi beklemiyorum zaten 😂 ses kalitesi uçtu mu değer mi yani ?
0 Likes
Birazmavi
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
buds ile arasında cok faark olduğuna eminim mutla vardır yanılacagımı da sanmıyorum. deger mi orasını bilemem kişiye göre değişir bence ayrıca buds senin işini görüyorsa devam bence 😃
0 Likes
Umut112
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
tasarım olarak çok dikkatimi çekti silikon bir uç kullanmayışı daha çok sürücü felan derken far görmüş tavşan gibi oldum sunumda ayrıca çok daha şık. budslar clone gibi buds live Darth Vader sanki
0 Likes
Birazmavi
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
tasarım olarak bende çok beğendim ama ergenomi ve rahatlık açısından nasıl kullanışlı mı onuda artık ilerleyen günlerde gorucez bende bekliyorum sabırsızlıkla.
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Buds live'i önsipariş verdim.Teslimatlar 24 Ağustosta başlayacağı için daha Türkiye'de kimsede yoktur.
Giyilebilir Cihazlar
elime ulaşınca beğendiğim ve beğenmediğim tarafları hakkında forum açacağım beklemede kalın.