cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

bağlantı sorunu

(Topic created on: 08-22-2020 11:19 PM)
263 Views
btoprak
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

merhaba, 

Huawei p smart 2019 kullanıyorum. Yeni samsung watch active 2 aldım telefonum ile bağlandı fakat sürekli bağlantı kopuyor ve bildirimler gelmiyor. Her seferinde manuel bağlantı yapıyorum. telefonuma galaxy wearable, samsung accessory service , watch active2 plugin uygulamalarını da yükledim. Başka bir uygulama nedeniyle mi bağlantı kopuyor ya da yüklemem gereken eksik uygulamalar mı var? 

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Birazmavi
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Baska bir samsung cihazında denemenizi tavsiye ederim muhtemelen Baska marka olduğundan bağlantı kopuyor.

View solution in context

0 Likes
Solution
omerdmrkrn
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
saati baska cihazlada deneyin sorunu anlamaniza yardimci olur saattemi sorun var telefondami yoksa optimizasyon hatasimi ortaya cikar

View solution in context

0 Likes
4 Comments
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
yani simdi şöyle en yüksek sonucu almak için bi markanın ekosistemini tercih etmelisiniz ben mesela suan galaxy A9 ve Watch Active 2 44mm kullaniyorum kulaklik olarakda yakinda buds+ alicam samsung ekosistemi kuruyorum baglanti sorunu içinse ag ayarlarını sifirlamayi deneyin olmazsa canli destek ile görüşün
omerdmrkrn
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
marttan beri buds+ kullaniyorum daha once boyle kulaklik gormemistim ( bu seviyede) siddetle tavsiye ederim
0 Likes
Solution
Birazmavi
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Baska bir samsung cihazında denemenizi tavsiye ederim muhtemelen Baska marka olduğundan bağlantı kopuyor.
0 Likes
Solution
omerdmrkrn
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
saati baska cihazlada deneyin sorunu anlamaniza yardimci olur saattemi sorun var telefondami yoksa optimizasyon hatasimi ortaya cikar
0 Likes