cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

aldıktan sonra sesi azalan galaxy buds+ sorunu (çözüldü)

(Topic created on: 04-08-2022 11:59 PM)
362 Views
conquERROR
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar
merhabalar,
2020'de satın aldığım galaxy buds+ kulaklıklarımın 6 ay sonra ses seviyesi 3'te 1'i kadar azalmıştı.
internetten araştırma yaptığımda benzer sorundan muzdarip başka birçok kişinin bulunduğunu gördüm ve paylaşılan tüm öneriler ses ayarlarını sıfırlayıp kulaklığın dokunmatik yüzeyinden sesi artırmak şeklindeydi ve tabii bu sorunu çözmeyen bir öneriydi.
yaptığım denemeler-kurcalamalar neticesinde; 
kulaklığın kulak içine giren **bleep** pabucu çıkardığımda, 
metal-alimünyum gibi görünen filtreyi bir toplu iğne yardımıyla çıkarıp kulaklığın içini temizlediğimde sorunun çözüldüğünü ve ses kalitesinin ilk aldığım günkü seviyesine tekrar çıktığını gördüm. 

belirttiğim metal filtreyi çöpe attığım için resimler üzerinden ve buradan yazarak anlatmaya çalıştım. 
umarım işinize yarar. 

image

image

saygılarımla.
3 Comments
elwind
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Çıkarınca geri takılıyormu o demirler
0 Likes
conquERROR
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
halihazırda yapıştırılarak tutturulmuş. yapıştırıcı yardımıyla tekrar yapıştırılabilir. ben sıvı yapışkan kulaklığın içine girerek zarar verir diye ve tekrar temizlemek gerektiğinde uğraşmamak için takmaya gerek duymadım.
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bende pilden sikayet esiyordum nisanin sonu garanti bitiyor diye dun servise gitim 3 saat baktilar benibaradilar ciyaz islem biti gitigimde kutusunda sorun varmis kutuyu deyistirdiler kulaklik ii gidiyor sarji