cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeni nesil buds serisi beklenir mi?

(Topic created on: 06-06-2024 09:36 AM)
189 Views
revenant1
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar
Selaml herkese, buds 2 pro alma düşüncem var ancak temmuzda tanıtılması beklenen yeni nesil buds serisini beklemekte fayda var mıdır? 2. Nesile indirim kampanya vb olur mu?
0 Likes
10 Comments
Giyilebilir Cihazlar
1 ay kaldı zaten. Beklemen daha doğru olur.
0 Likes
revenant1
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Acil ihtiyacım da var ama yeni nesilde büyük kalite farkı olur mu düşüncesi ağır basıyor.
0 Likes
0serName
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
2 pro güzel. 3 pro da ne olur bilmiyorum ama ben aşırı bir sıçrama beklemiyorum. Ayrıca fiyat konusunu da düşünün.
0 Likes
revenant1
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Fiyat konusu ne olur peki bir fikriniz var mı? Yeni nesille beraber onlar da zamlanırsa ortada kalmayalım
0 Likes
0serName
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Açıkçası bir fikrim yok ama artacağı kesin. Pek bir sızıntı da yok o yüzden çok büyük bir gelişme de yok diye düşünüyorum. Şu an samsung 5700 e satıyor. 3 pro da en az 7 olur bence kendi sitesinde. Fiyatı piyasada düşer ama aciliyetiniz varsa bekleyemezsiniz diye düşünüyorum. Karar sizin hocam. Ben 2 pro kullanıyorum bu arada.
0 Likes
revenant1
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Hocam peki memnun musunuz? Kulakta durmama,yara alerji vb şikayetler okudum. Bazıları oneUI 6.1 güncellemesinden sonra bağlantı sorunları yaşadığından performans düşüşünden bahsetmiş.
0 Likes
0serName
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Alerji eğer nikele falan alerjiniz varsa oluyor. Bende hiç sorun olmadı. Üstü mat kadife gibi kaplı hiç rahatsız etmiyor. Oldukça ufak ve şekli itibariyle çok iyi oturuyor. Özellikle küçük olması çok iyi. Bu sayede kulağa gereksiz baskı yapmıyor. Ben s23le kullanıyorum daha bağlantı sorunu hiç yaşamadım ama bir ara bir güncelleme geldi onunla anc performası düştü gibi ama şimdi düzelmiş yada ben alıştım bilmiyorum. Ben memnunum. Aldığım zaman 2700 vermiştim. Parasını hak ediyor. Başka sorunuz var mı?
0 Likes
revenant1
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Nereden aldınız? Samsungun sitesinde diğer sitelerden neredeyse %50 pahalı satılıyor. Bu fiyat farkı niye anlamış değilim
0 Likes
0serName
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Ben amazondan aldım. Kendisi satıyordu. Ben alalı oldu bayağı. Satıcıya dikkat edip alın, sahtesi çok