cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Watch active akıllı saatin şarj problemi

(Topic created on: 07-09-2023 11:29 PM)
132 Views
yusufsongur
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

Arkadaşlar merhabalar yaw bu watch active akıllı saatimi şarja takarken önce 2 saat gibi normal bir süre gösteriyor sonra şarja girmeye devam edince bu süre anormal bir şekilde artıyor son 2 haftadır böyle bir ara 5 saatte bile şarj olmadı adaptörüm falan bozuk değil bu arada önceden tıkır tıkır çalışıyordu saat son 2 haftadır adeta işkence çekiyorum var mıdır bir çözümü

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba yusufsongur,

Cihazınızdaki önemli verilerinizi yedekledikten sonra Ayarlar ekranında Genel → Sıfırla üzerine dokununarak sıfırlama işlemini uygulamanızı, olumsuz sonuç almanız halinde bölgenize en yakın Samsung yetkili servis merkezimize müracaat etmenizi rica ederiz.  Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
S20-ibrahim67
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Başka şarj kablosu ile dene.
yusufsongur
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Aga öyle bir ihtimalim yok çünkü kablosuz şarj oluyor
yusufsongur
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Başka kablosuz bir şarj standı alırsam zaten saatin parasını öderim
S20-ibrahim67
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Bende bu ürün var akilli saatin şarj aletini kullanmadim. 1saat 20 dakika da falan doluyor. İş yerinde telefonum eski şarj aletiyle şarja taktiğimda 21 saat falan yaziyor tak çikar yapiyorum iki üç kere 1 saat yazinca öyle birakiyorum. Yani bi kaç defa geldi başima şarja taktiğim zamanlar.. 34 dü 30 a düşmuş ama şarjda..Screenshot_20230709_234143_Samsung Shop.jpg
yusufsongur
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Anladım hocam demek istediğini ama bu seferki biraz farklı önce 2 saat gösteriyor sonra şarja girmeye devam edince süre uzamaya başlıyor şarj yüzde 50 55 gibi olunca normalde 40 dk falan kalması gerekirken 5 saat yazıyor
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba yusufsongur,

Cihazınızdaki önemli verilerinizi yedekledikten sonra Ayarlar ekranında Genel → Sıfırla üzerine dokununarak sıfırlama işlemini uygulamanızı, olumsuz sonuç almanız halinde bölgenize en yakın Samsung yetkili servis merkezimize müracaat etmenizi rica ederiz.  Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes