cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Watch active 2

(Topic created on: 09-16-2020 01:55 AM)
367 Views
Esin2014
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba samsung watch active 2 40mm saatim huawei p30 lite ile bağlantı sorunu yaşıyorum sürekli baglantı kopuyor ve bu durumun genel bir sorun olduğuyla ilgili birsürü yazı okudum. 1800 TL verip aldıgım saati aktif olarak kullanamıyorum. Her markaya uyumlu oldugu belirtiliyor. 

Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çaydanlık
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar

Ayarlar  + Gear hakkında + Gear sıfırla adımlarını yap ve wearable uygulaması kaldır tekrar yükle. Olmazsa ağ ayarlarını sıfırla dene. Bağlantı kopması devam ediyosa telefonda da sorun olabilir...

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Solution
Çaydanlık
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar

Ayarlar  + Gear hakkında + Gear sıfırla adımlarını yap ve wearable uygulaması kaldır tekrar yükle. Olmazsa ağ ayarlarını sıfırla dene. Bağlantı kopması devam ediyosa telefonda da sorun olabilir...

0 Likes
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
en iyi bağlantı deneyimi için genel olarak ayni marka ürünleri kullanmaniz daha doğru olur bende watch active 2 44mm var telefonumda A9 samsung cihazlar arasi baglanti deneyimim cok güçlü size tavsiyem sıradaki ürünleriniz yek yönlü olsun sorun içinde galaxy wearable verilerini silmeyi deneyin olmazsa saat verilerini yedekleyip saati sifirlayin
0 Likes