cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Watch 6 kasıyor mu?

(Topic created on: 03-02-2024 06:04 PM)
217 Views
Alpointernet
Expert Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar
7 tane mağaza gezdim fakat hepsinde bu cihaz kasıyordu. Hani benim watch 3 bile bunlardan daha akıcı. Acaba mağaza hep açık olduklarından falan olabilir mi veya gerçekten böyle saçma bir kasma var mı? Tüm alma hevesim çöp oldu. Kullananlar varsa yazabilir mi? Ayrıca hem normal hem classic modellerine baktım. 
21 Comments
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Aslinda orda duruwnlari 1000 kisi kurcaladigi icin bozulmustur belki o saatler normalde kasmaz
Alpointernet
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Zaten öyle bir ihtimal olmasa direk böyle bir soru sormazdım. Ama işte emin olamadım.
YOYUYO
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Bozulmayla alakası yok dostum. Yeni güncellemeden kaynaklı, yeni güncellemeyi alan saatlerin hepsi böyle.
0 Likes
Alpointernet
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Ama bu 7 mağazayı bir günde gezmedim. Bu güncelleme ne zaman geldi?
YOYUYO
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
One ui6 güncellemesinden sonra geldi de watch 6 lar zaten direk bu sürümle geliyor. Watch 4 ve 5 ler sornadan aldı aldıktan sonra onlarda da oldu bu olay
Alpointernet
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Mağazada baktığım watch 5 classic daha akıcıydı. Ya güncellemesi yapılmadı yada böyle bir durum yok. Peki bilgi için teşekkürler.
YOYUYO
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Mağazadaki eski sürüm wachlere güncelleme yapılmamıştır.
0 Likes
yns21fe
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Daha bugün mağazaları gezdim ve saatlere baktım. Kimi saat kasarken kimisi gayet akıcı çalışıyordu. Belli ki yıpranmışlar. Bugün Watch6 aldım kendisinde herhangi bir kasma yok.
Alpointernet
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Teşekkürler yorum için.