cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Watch 6 47mm

(Topic created on: 09-04-2023 06:39 PM)
180 Views
RafetCoşkun19
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar
Saatte bu google play hizmetleri neden bu kadar pil harcıyor pil ayarlarında uygulamaya girip durdur falanda yapamıyorum 
image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba RafetCoşkun19,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Uygulamalara gidip arka plan verisi ve arka plan internet kullanımını kapat
wex
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Onu bende **bleep** ettim güç tasarufu modunu açınca 3 günü aşkın süre aldım nerdeyse 1 günlük şarjı tek başına yiyor.

Yazılımla samsungun bu sorunu çözmesi lağzım.
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Bilmediğim için nasıl oluyor ''bleep'' nasıl yaparım
0 Likes
wex
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Sistem uygulaması çalışmasına müdahale edemessiniz. Sadece güç tasarufu açıkken daha az çalışır.
0 Likes
wex
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Müdahaleyi samsungun yapması lağzım:)
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Teşekkürler yani yapılacak birsey yok o zaman güç tasarrufunu açıp kullanıcaz
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba RafetCoşkun19,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes