cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Watch 5 pro

(Topic created on: 12-14-2023 10:55 PM)
176 Views
Frk12
Expert Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Samsung health + Bluetooth açık şekilde kaç saat bataryası dayanır 250 km sürüşe çıkcam ondan soruyorum 10 saat sürer sürüş 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bhkc
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Tam şarj olmuş bir şekilde dediginiz 10 saat sürüşünüz için yeterli olacaktır.

View solution in context

13 Comments
Solution
Bhkc
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Tam şarj olmuş bir şekilde dediginiz 10 saat sürüşünüz için yeterli olacaktır.
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Nabız sensörü vs açık olacak çünkü sürüşe yazık olsun istemiyorum öyle olursa telefondan açarım ondan merak ettim teşekkürler 🙏🏻
Bhkc
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Ben daha once ki cihazım olan watch 5 pro bisiklet ile sürüş yaptığım zaman sizin gibi nabız, antrenman açık bir şekilde kullandigim oldu. Ankara-Duzce istikameti olarak sürüsünü gerçekleştirdim. 260km olarak hatirliyorum. Şarjım %30 civarında kalmıştı diye hatırlıyorum.
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Gayet iyi kaç saatte bitirdiniz
Bhkc
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Çok durakladik fakat tam net bir zaman vermek gerekirse hemen hemen 20 saati geçmiştir hocam
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
20 saat sürüş ve kalan şarj %30 daha ne olsun garminler gibi mis
Bhkc
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Kesinlikle öyle. Şu an watch 6 classic astro edition kullanıyorum. Sanki watch 5pro nu şarjı daha fazla gidiyor gibiydi.
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Ooo çok güzel saat evet pili daha küçük onun etkisi vardır 5 pro düşüncem sporcuya yönelikte yapıldığı için ona göre pil ve uygulama optimizasyonu yapılmıştır ama 6 astro edition çok klas saat iyi günlerde kullanın spor amaçlı olmasa ben de 6 serisini alacaktım
0 Likes
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Böyle uzunlara çok çıkmıyorum çıkınca da veriler değerli oluyor bu sürüş verileri biraz da keyif sürüşü Olcak çok performans yapmayı düşünmüyoruz