cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Watch 5 pro Adımsayar

(Topic created on: a month ago)
74 Views
m_j_r
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba herkese iyi bayramlar arkadaşlar. Benim uzun zamandır kullanmakta olduğum watch 5 pro güncellemeden sonra özellikle adım sayarda bir yanlışlık olduğunu **bleep** ettim yani eskiden rotam vs belli ve 10 bin adım iken şimdi aynı rotada 8 bin adımı zor geçiyor. Bu sorunu yaşayan var mı aranızda?
1 Comment
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba m_j_r,

Belirtmiş olduğunuz durum için aşağıdaki çözüm adımlarını uygulayarak denemenizi rica ederiz.
 
"Ayarlar > Uygulamalar > Galaxy Wearable" uygulamasını seçelim, "Depolama" bölümünden "Önbelleği temizle" ardından "Veriyi sil" işlemi yapalım. Bu işlem ile uygulama ayarları resetlenmiş olacak. 
 
Ardından "Ayarlar > Telefon Hakkında > Sıfırla > Ağ/Bağlantı Ayarlarını Sıfırla" seçeneği üzerinden ağ ayarlarınızı sıfırlama işlemi yapmanızı rica ederiz.
 
Menüsel adımları tamamladıktan sonra, tekrar cihazları eşleştirerek kontrol ediniz. 

Durum devam ederse cihazı farklı bir telefonda denemenizi öneririz. Eğer başka bir telefonda denedikten sonra, aynı durum yaşanmaz ise, bu durumu yaşadığınız cep telefonunuzdaki kişisel verilerinizi yedekleyip cihazları sıfırlamanızı öneririz. 

Tüm bu işlemlerin ardından durum hala devam ederse, Galaxy Wearable uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Bunun için, Galaxy Wearable uygulamasına giriş yapın ve sol üst köşedeki üç çizgi simgesine dokunun. "Bize Ulaşın" bölümünden "Hata Raporu" seçeneğini tıklayın ve açılan menüde hatanın ara sıra mı yoksa her zaman mı gerçekleştiğini işaretleyin, ardından "Tamam"ı seçin. Açılan alana hatayı ve detaylarını yazın, sonra "Gönder"e tıklayarak işlemi tamamlayın. Bu işlemin ardından, Samsung Members ekibi cihazınızın yazılımını kontrol edecek ve size uygulama üzerinden geri dönüş yapacaktır. 

Teşekkürler. 
MOD