cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Watch 5 WhatsApp Titreşim Sorunu

(Topic created on: 02-24-2024 10:21 AM)
86 Views
mehmetropia
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba arkadaşlar.

Yeni Galaxy Watch 5 saatimin kurulumunu tamamladım. Tasarım,renk,işlevleri vs. beğenerek aldım. Fakat sadece WhatsApp için geçerli bir sorunum var.

Wearable uygulamasından ve saatimden gerekli tüm ayarlamaları yapmama rağmen, mesaj aldığımda saat ekranında sadece bildirim olarak görebiliyorum. Mesaj geldiğinde saatimde titreşim olmuyor.

Saate WhatsApp uygulamasını yükleyip denedim. Bu defa hem sesli hem de titreşim olarak uyarı alabiliyorum, bir sıkıntı kalmıyor.

Ama okuduğum çoğu yerde sadece WhatsApp için bu sorunu yaşayanların sayısı çok fazla. Sizlere sorum bunu saate uygulamayı kurmadan nasıl çözebilirim? Ya da saatte WhatsApp yüklü olması kullanım süresini (şarj olarak) ciddi anlamda kısaltır mı?

0 Likes
6 Comments
MCT01
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Selamlar ben daha once watch 5 saatimde whatsap uygulamasini kullanıyordum. Benzer problemleri cokca yasadım. Bazen saate bildirim geliyor telefona gelmiyor du bazen de tersi oluyordu bazen titremede. Bildirim geliyordu bir degisik hallere girmisti whatsap :) sonra saateki uygulamayı kaldırdım sorun düzeldi. Su an whatsap saat uygulaması stabil degil anladigım kadariyla ayrıca saaten whatsapı silince pil süresinde artıs ve saatte hızlanma yasadım. Whatsap arkaplanda saati ciddi mana da yoruyor bence.
0 Likes
mehmetropia
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Teşekkür ederim. Ben de zaten yüklemeyi düşünmüyorum saate. Çoğu kişi benzer şeyleri söylüyor. Umarım whatsapp titreşimi düzelir. Aldığıma pişman olmak üzereyim.
0 Likes
MCT01
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Samsung telefon kullananlar acisından en ideal saat samsunglar bence yine huawei saatleri de begeniyorum fakat onlar da samsung telefonlarda bazen sıkınyı cıkartiyor ekosistem acısından ben samsung modellerinden cok memenunum bence pisman olmazsınız.
0 Likes
mehmetropia
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Huawei bilekliğim vardı onda bile bunu yaşamazken samsungda yaşamak sinir bozucu. Ve sadece Whatsappta.
0 Likes
MCT01
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Whatsap ilk wearOs kullanan saatlere geldi suan apple watchlara geldi mi bilmiyorum. Ondan oluyor bu sorunlar galiba acele ettiler bence :)
0 Likes
mehmetropia
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Olabilir 😅
0 Likes