cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Watch 5 Pro bildirim sorunu

(Topic created on: 10-16-2022 08:47 PM)
567 Views
engintekin
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba, Watch 5 Pro saatim var telefon olarakta S10e kullanıyorum. Telefona gelen bildirimler saate 2-3 saniye geç düsüyor daha öncelerde böyle bir sorun yoktu, özellikle telefon araması gelince 3 saniye falan sonra saate uyarı geliyor. Telefonu ve saati yeni sıfırladım hepsi son sürümde bildirim önceliği verdim, device care uygulamasından wearable uygulamasını falan muaf tuttum sorun neden kaynaklı olabilir?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba engintekin,

İncelememiz için Galaxy Wearable uygulaması aracılığıyla, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-send-error-report-about-galaxy-watch/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
hudo_S23U
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Aynı sorun bende de var bende sıfırladım falan olmadı, arada bağlantı kopuyor okadar parayı boşa verdik sanırım yeni güncelleme ile düzelmez ise satıp garmin alırım
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba engintekin,

İncelememiz için Galaxy Wearable uygulaması aracılığıyla, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-send-error-report-about-galaxy-watch/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes