cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Watch 4 sesli komut sorunu!.

(Topic created on: 09-25-2021 12:19 AM)
537 Views
wrendie
Active Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

4 gündür Samsung tarafından aranilmayi bekliyorum 4 defa müşteri hizmetleri ile görüştüm kaydım alindi fakat dönen asla olmadı biraz ilgi artık.. saati aldım pişmanlıklar içerisindeyim

G board yüklediğim halde sesli komut dili hala ingilizce.. artık lütfen Samsung moderatorleri lütfen dönüş sağlayın. Ve lütfen artık yardım edin

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba wrendie,

DM üzerinden iletişim kurduğumuz gibi cihazınızla ilgili talebiniz ilgili ekibe iletilmiştir. En kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba kardeşim,

444 77 11 arayarak 9 a tuşlayıp çözüm ekibine ulaşabilirsiniz detaylı bilgi ellerinde mevcutsa sizlere aktarcaklardır
wrendie
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba teşekkür ederim ama yemin ederim aglayacam artık çözüm ekibi için kayıt oluşturuyorum ama yarn 4 gün olacak yani okdr doluyum ki param ile rezil oluyorum şuan.. kafayı yemek üzereyim
Alfatürk
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Dediğim gibi yarın mesai saatlerinde arayıp dediğim işlemi yaparsanız işe yarayacaktır

Önemli değil kardeşim ne demek 😊
wrendie
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Umarım artık yardımcı olurlar tekrar teşekkür ederim ☹️
wrendie
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar

image

0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba wrendie,

DM üzerinden iletişim kurduğumuz gibi cihazınızla ilgili talebiniz ilgili ekibe iletilmiştir. En kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes