cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Watch 4 Kasım Güncellemesi Yayınlandı

(Topic created on: 11-14-2022 02:18 PM)
342 Views
YiğitS21FE
Active Level 10
Options
Giyilebilir Cihazlar

image

Hayırlı Olsun
10 Comments
AEFSANE
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Bizde yok ama neyse 😀 hayırlı olsun
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Yalnız… İndirip kurduysanız… Saatinizi kapatmayı tavsiye etmem. Çünkü birçok Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic modelinde güncelleme yüklendikten sonra tamamen kapatıldığında geri açılmıyor. Açılamadığı için güncelleme ile düzeltilemiyor. Eğer bu sorunu yaşarsanız Samsung servisi size yenisini veriyor diye biliyorum. Samsung güncellemeyi geri çekmişti ama belki bu indirdiğiniz o bozuk güncellemedir. Ama güncellemede yazan "Çalıştırma ile ilgili bir güç stabilizasyonu kodu uygulandı." yazısı da o sorunlu güncellemeyi düzeltmişler gibime geliyor.
technomania34
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Sorunlu güncellemeyi geri çektiler. Bu bugün yayınlanan güncelleme.
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Belki o ekran görüntüsü başka günde çekildi? Uyarsak bir şey kaybetmeyiz. Evet demiştim geri çekildiğini ama belki daha önceden almıştır ekran görüntüsünü.
technomania34
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Elbette hassasiyetinizi takdir ediyorum 👍 Bu da benim saate gelen güncelleme. Şu anda saate yüklendi ve kapatıp tekrar açtım. Sorun yok.Screenshot_20221114-145142_Galaxy Watch4 Manager_1000000582_1668426702.jpg
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bir de açılmıyormuş.🤣
technomania34
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Açılıyor sorun yok 👍
farukaygen
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar

Bende güncelleme boyutu 199.28Mb görünüyor, sizde 102.86 vermiş, yapı numaraları aynı.🤔

sametsmdr1
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
bi önceki güncellemeyi yapmadıysaniz 2 sini toplayıp veriyor , bide saat gb farkı varmı bilmiyorum