cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung wallet

(Topic created on: 03-04-2023 06:43 PM)
387 Views
Akcan
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy watch için kullanılabilir olan Samsung Wallet (eski adı ile Samsung Pay) için kurulumu sağlayan bir içerik bilgisi olan var mı? Telefonda severek kullandığım NFC saatte de olmasına rağmen NFC nimetini kullanmak için bu uygulamayı saatime kurmak istiyorum. Ancak çıkar bir yol bulamadım. Konuya ilişkin Samsung'un aşağıda paylaşmış olduğum link üzerinde ki verilen bilgi güzel ama sonuca ulaştırmıyor. Yardımcı olabilecek bilgi sahibi bir bilge arıyorum. 

Sevgiler 

#pay #wallet #samsungpay #samsungwallet #watchactive2 #galaxy #watch #active2 #S8 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
erdempn
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
kurabilirsin ama bir anlamı olmaz çünkü türkiyede kullanıma açık değil bu özellik

View solution in context

7 Comments
Solution
erdempn
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
kurabilirsin ama bir anlamı olmaz çünkü türkiyede kullanıma açık değil bu özellik
Giyilebilir Cihazlar
Türkiyede de kullanıyorum ama fransa banka hesabım bağlı (verileri yurt içinde tutma politikası olmasa ziraat falanda bağlanır)
Akcan
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Peki nasıl kuruluyor bilgin var mı?
erdempn
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Apkpure üzerinden samsung wallet olarak arat apk dosyasını indirip kur. ama dediğim gibi kurmanın bir anlamı olmuyor nfc ile ödeme türkiyede aktif değil. sadece bildiğim kadarıyla bazı bankaların kendi uygulaması üzerinden ödeme yapabiliyorsun nfc ile. ziraat bankasının böyle bir sistemi var linki de bırakayım https://www.bankkart.com.tr/kart-ozellikleri/kredi-karti-ozellikleri/mobil-temassiz-odeme
Akcan
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
bilgi için teşekkürler. NFC ile ödeme türkiyede aktif ve bizzat 8 senedir kullanıyorum. Görselde de kullandığım bankacılık uygulamaları NFC ile kart taşımadan temassız ödeme yapabiliyorum. Benim derdim saat ile de yapabilmek. Neyse saat için samsung wallet ı bekleyecez mecburen Screenshot_20230304-203151_Settings_32584_1677951119.jpg
erdempn
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
denemedim ama bankacılık uygulamalarını saate apk olarak kurup oturum açarak denerseniz belki o da bir çözüm olabilir o zaman
Emir-S22
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
samsung pay her ülke için f'arklı bu yüzden zor