cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung galaxy watch5 pro görüsleriniz.

(Topic created on: 12-05-2022 04:34 PM)
57 Views
babakartal
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar

Arkadaşlar yaşım 60, telefonum S20+, uyumlu olması açısından watch5 pro düşünüyorum, bu güncelleme sürecide bayağı canımı **bleep** ama sizlerinde görüşleri önemli, lütfen kullanan arkadaşlar artı ve eksilerini yazarsa memnun olur peşinen teşekkür ediyorum.

Başka bir markanın adını yazmıyorum gt3 modeli ile arada kaldim.
10 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ben watch 4 kullanıyorum.

Gt3 den tek eksik yanı pilidir. Onun harici Samsung saatler kendi telefonlarıyla uyumlu çalışır. Malzeme yapısı şahane. Nabız ölçümleri doğru ölçüyor. Watch5 Pro'da bir de gidiş dönüş konumlaması oluyor. Bilmediğiniz yerlerde doğa yürüyüşlerinde yol bulmanız için güzel bir özellik. Tansiyon ölçümleri kalibre etmek için ayda bir tansiyon aleti gerekiyor ama saatin tansiyon ölçümlerine güvenmeyin. Gt 3 de kaliteli Huawei cihazınız olsaydı Gt3 tavsiye ederdim. Telefona göre saat seçimi yapınız. :)
babakartal
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Pil durumu normal kullanımda kaç gün farkediyor.🙂
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Watch 4 normal kullanımda 1 buçuk 2 gün gidiyor, watch 5 proda pil bayağı geliştirilmiş ama kaç gün gider bilemem.
babakartal
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Bu pek hosuma gitmedi açıkcası, diger model 10 gün cıvarı diye biliyorum **bleep** çok büyuk oluyor, cevapların için tekrar sağol👍
Giyilebilir Cihazlar
Ben de watch 4 46 mm clasik var süper ötesi watch 5 pro süper ötesi bir saat almanızı tavsiye ediyorum
babakartal
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Yorumlar güzel sevindim, görüşlerini paylaşan arkadaşlar teşekkürler👍
GLXYS23
Expert Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Benimde cihazım s20+ , galaxy watch 5 aldım, gayet te uyumlu oldu ve çok memnunum tavsiye ederim
babakartal
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Normal kullanımpa pil şarjı ne kadar gidiyor.
Tesekkur ediyorum vakit ayırıp cevap verdiģin için.👍
GLXYS23
Expert Level 3
Giyilebilir Cihazlar
1.5 gün rahat gidiyor, her zaman açık ekran kullanmazsan wifi yi kapatırsan daha da uzun gidebilir