cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung, aynı anda iki yeni kablosuz kulaklık modeli yayınlayabilir

(Topic created on: 03-08-2022 10:30 PM)
164 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar
Yeni Twitter söylentisine göre, yeni Samsung kablosuz kulaklıklar için can atıyorsanız, bunu tatmin edebilmek için Ağustos ayına kadar beklemeniz gerekebilir .

Bununla birlikte, Samsung'un Ağustos ayındaki Unpacked etkinliğinde hangi Galaxy kulakiçi kulaklıkları piyasaya sürmeyi planlayabileceğinden tam olarak bahsedilmiyor. İlginç bir şekilde, daha önce sızdırılan bir yol haritası , şirketin Galaxy Buds Pro 2 ve Galaxy Buds Live 2 olmak üzere iki kulaklık modeli üzerinde çalışıyor olabileceğini ve her ikisini de Q3-Q4'te aynı anda açıklayabileceğini gösteriyor.

Başka bir deyişle, hem Galaxy Buds Live 2 hem de Buds Pro 2'nin Ağustos ayında Unpacked 2022'de sahneye çıkarak müşterilere her zamankinden daha fazla seçenek sunma şansı var. Bir tahminde bulunacak olursak, bu kulaklık modelleri muhtemelen benzer donanım özelliklerine sahip ancak farklı tasarımlara sahip.

Samsung , özellikle benzersiz, fasulye şeklindeki Buds Live için dış tasarımı düzenlerken ANC (Aktif Gürültü Önleme) ve ses kalitesini daha da iyileştirmeye çalışabilir.
0 Comments