cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung, Watch4 Classic Thom Browne Edition'u tanıttı

(Topic created on: 09-23-2021 07:46 AM)
235 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Samsung, çarpıcı Galaxy Watch 4 Classic Thom Browne Edition'ı tanıttı

Geçen ay Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3'ün Thom Browne sürümlerini tanıttıktan sonra Samsung, Galaxy Watch 4 Classic Thom Browne Edition'ı duyurdu . Evet, artık Galaxy Watch 4 Classic'in bu varyantını ayrı ayrı satın alabilirsiniz. Daha önce Samsung, akıllı telefonlarının, akıllı saatlerinin ve kablosuz kulaklıklarının sınırlı sayıdaki çeşitleri için tasarımcı Thom Browne ile işbirliği yapmıştı.

Galaxy Whatch 4 Classic Thom Browne Sürümü ABD'de $ 799,99 olarak fiyatlandırılır. Akıllı saat 29 Eylül 2021'de ABD'de satışa çıkacak. Söylemeye gerek yok, bu özel sürüm akıllı saat sınırlı sayıda satışa sunulacak, bu nedenle benzersiz bir akıllı saat istiyorsanız, bu akıllı saatin satışa çıktığında geç kalmayın. 

Samsung, Galaxy Watch 4 Classic Thom Browne Edition'ın yalnızca 42 mm Bluetooth sürümünde mevcut olacağını açıkladı. Akıllı saat, nadir bulunan Rodyum metali ile kaplanmıştır ve paslanmaz çelik kasa üzerinde Thom Browne arması ile birlikte gelir. Ayrıca benzersiz saat yüzlerine ve saat kayışlarına sahiptir. Kablosuz şarj cihazında bile Thom Browne imzalı üç renkli şerit bulunur. Kutu, üç tür saat kayışı ile birlikte gelir: kumaş, deri ve kauçuk.

Akıllı saatin diğer tüm özellikleri , normal Galaxy Watch 4 Classic'e benzer . 1,2 inç Süper AMOLED dairesel ekrana, toza ve suya dayanıklılık için IP68 derecesine ve MIL-STD-810G tasarımına sahiptir. Exynos W920 işlemci, 1.5GB RAM ve 16GB dahili depolama ile donatılmıştır. İvmeölçer, barometre, tansiyon monitörü, EKG, GPS, jiroskop, kalp atış hızı monitörü, SpO2 ölçümü ve uyku takibi vardır.

image

image

image

image

image

image

image

8 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Çok iyi.
Giyilebilir Cihazlar
Keşke ucuz olsa😅
Giyilebilir Cihazlar
Saati sen napan da alacan?😂
Giyilebilir Cihazlar
Akılı saat😉
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Bizim yörede "Akıllı Saat" kabul etmezler. Bizde düz saat kullanılır.
Niye anlatıyorum ki ben?🤣🤣🤣🤣
SanalYargıç
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Banu apila bana bundan alacak
BoraS20FE
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bana hâlâ Samsung ekosistemi almadı ama😂
SanalYargıç
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar