cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Watch 6 - Oppo A5 2020

(Topic created on: 04-12-2024 06:40 PM)
76 Views
kayradinaryus
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Selamlar,

Bugüne kadar watch 6 cihazımı Samsung Flip 3 ile kullanıyordum ancak flip cihazımın ekranının kırılması sonucunda maalesef kullanamıyorum. Bugün eski cihazım olan Oppo A5 2020'ye geçiş yapmak zorunda kaldım. 

Saatimi wear uygulaması ile bağladım (maalesef temiz kurulum istediği için tüm verilerim gitmiş bulunmakta) saatimi uygulama üzerinden yönetebiliyorum; arama yapıp çağrıları yönetebiliyorum ancak rehberim maalesef eşitlenmedi. Wear uygulamasını açtığımda üst barda 

"Galaxy Wearable için Arama kayıtları izni verilmedi. Saatinizde arama geçmişini görmek vec evapsız arama bildirimleri almak için Arama kayıtları iznini verin" uyarısı çıkıyor. İzin ver butonuna bastığımda uygulama direkt olarak kapanıyor. Uygulama izinleri menüsüne gelip orada bütün izinleri de açmış olmama rağmen böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Rehberim senkronize olmuyor ve inanın benim için hayati bir şey gibi diyebilirim. Çalışırken ya da spor yaparken tüm çağrılarımı saatim üzerinden düzenliyordum. Şimdi böyle bir sorun yaşıyorum. Benzer sorun yaşayanlar var mı?

0 Likes
2 Comments
AlperGüler
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Bence telefonun oppo olmasi samsung ekosistemi kendi icinde tam uyumlu çalışiyo
0 Likes
leaderwind07
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Samsung son çıkardığı akıllı saatleri kendi eko sisteminde kullanılmasına izin verecek şekilde planladı. Bu sebeple oppo ile düzgün ve sağlıklı bir kullanım olmaz. Samsung cihazlarda huawei saat kullandığınızda da telefon geldiğinde ses gelmeme sorunu yaşıyorsunuz. En sağlıklıklı aynı ekosistem ürünlerini kullanmak
0 Likes