cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Türkiye (DRK AKSESUAR) Bir Lansmanı Daha Beceremedi

(Topic created on: 08-07-2023 10:42 PM)
444 Views
ugur_tunc
Active Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Bir lansman klasiği tekrar yaşanıyor...

Lansmanda sipariş verirken hediye kordon veriyoruz dediniz. Saatime yakışacak şekilde siyah kordon seçmek istedim.. sistemde siyah s/m beden kordon vardı. L/M kordon almak istediğimde ise daha çok kadınların tercih edeceği lila gibi renkler olduğunu gördüm.. lansman fırsatları kaçmasın, saatim de bir an önce bana ulaşsın diye mecburen küçük beden siyah renk ince kordon seçerek sipariş verdim. 47mm büyük saate ince kordon almak zorunda kaldım, üstelik bileğime olmayacak bir ölçü... değişim için müşteri hizmetlerine ulaşıyorum... siparişi iptal edip tekrar sipariş verin gibi anlamsız bir çözüm sunuluyor. Bunu yaparsam lansmana kayıt yaptırdığım için hak kazandığım ikinci hediye kordon şansını kaybediyorum.. müşteri temsilcileri bunu bilmiyor bile. Söyleyince de başka hesapla tekrar sipariş ver diyorlar. Başka hesapla versem bile o ikinci hesap lansmana kayıt yaptırmadı ki yine ikinci hediyeyi alamıyorum diyorum. Başka size yardımcı olamayız diyorlar. Var mı böyle bir müşteri memnuniyet yönetimi Allah aşkına. Kaldı ki lansman kayıt şartlı ikinci hediye kordonun da ne rengini ne de bedenini seçebiliyoruz! Yani Samsung Türkiye olarak hediye veriyoruz diye satış yapıyorsunuz ama hediyelerin müşterilerin işine yarayıp yaramadığı ile zerre ilgilenmiyorsunuz. Bu nasıl iş nasıl kampanya nasıl memnuniyet.. siparişlerin geç sevki gibi konulara girmiyorum bile... yani bu kadar zor olmamalı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kampanya düzenlemek... ya da tamam düzenlemediniz.. iki tıkla iki telefonla müşterinin neye ihtiyacı varsa ona göre gerekli değişimleri yapmak. Onlarca kez geri bildirim ilettim. Ama bir kez bile dikkate alınmadı. Çok üzgünüm. Şimdi bu gönderiye de bilgilerinizi verelim bakalım deyip kapatırsınız. Bilgilerim de sizde var.. defalarca ilettiğim talepler de.. yine bakalım deyip özelden bişi yapamıyoruz diye dönersiniz. gerçi daha saat bile kargolanmadı.. millet yine isyanlarda.. yani yine bir lansman ve her zamanki gibi yine bir hüsran.......
37 Comments
ssavtak
Beginner Level 4
Giyilebilir Cihazlar

Yıllardır değişmeyen kepazelik bu lansmanda da tekrar etti. Her zamanki gibi tanıtım yapılır yapılmaz siparişi geçtik. Belki bu defa bizi mahçup ederler diye ama yine paramızla rezil olma sendromu tekrar oldu. Yine sözüm ona Samsung ön sipariş ayrıcalığı ile kendi sitesinden sipariş verip en son kullanan olacağız. Hepsiburada Amazon dan alanlar çoktan kullanmaya başladı biz hala sipariş hazırlanıyor ekranını seyrediyoruz.
Bu defa daha da ilginç garabetler oldu. Samsung Shop tan Lansman günü aynı saati aynı hediye kordonu girdiğim ve benden 6 saat sonra sipariş verenlerin siparişi 2 Ağustos ta kargolandı 3 Ağustos ta koluna takanlar var. Bunu müşteri hizmetlerine üç kere sordum nasıl olur diye. Kem küm araştırıp hemen döneceğiz. Kimseye gönderim olmadı 4 Ağustos sonrası başlayacak dan başka kelime yok Papağan gibiler. Teslim olan arkadaşın sipariş numarasını verip bakın dediğimde ise susup size acil çözüm merkezimiz dönecek. Dönen falan da yok üç gündür. Bugün üç kere aradım her aramada beni yarım saat bekletip bağlamadılar. Bir kurum bu kadar şikayet ve geri dönüş alıp yıllardır nasıl kendini geliştirmez. Umursamazlık korkunç seviyelere geldi. Bu kanaldan sipariş verenler el üstünde tutulup herkesten önce ve ayrıcalıklı teslim görmesi gerekir. Yazıklar olsun sana DRK😡😡

ugur_tunc
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Altına imzamı atıyorum üstat.. aynı şeyleri yaşıyoruz.. her defasında.. ama hata bizde.. uslanmadan bir umutla bu sefer düzelmiştir diye sipariş veriyoruz.. her seferinde başka kanallardan alanlar el üstünde ve öncelikli.. kendini samsung shopa ana distribütöre kaptıranlar köpek muamelesi görüyor.. rezalet gerçekten.. sorsan herşeyde haklılar..
Sekoo34
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Arkadaşlar zaten tüm noktalara değinmiş benden de yazılanların altına bir imza.
yuce58
Beginner Level 5
Giyilebilir Cihazlar

İstanbul için kapıda teslim 2 ağustos için randevu verdiler. Sonra 1 ağustos 18:35'de efendim tedarikte bir sorun var biz size döneceğiz dediler. Hala dönecekler. Kardeşim tedarik sorunu hediye kordonla ilgiliyse, HepsiBurada gibi saati gönder hediyeyi sonra gönderirsin. Bu kadar mı kafanız çalışmıyor. Müşteri memnuniyetine bu kadar mı değer vermiyorsunuz. 

ugur_tunc
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Yapçak bişi yokmuş özetle.. öyle diyor samsung çözüm ekibi.. millet çatır çatır amazon ve hepsiburada üzerinden saatini alıp kullanmaya başladı 2-3 gündür.. biz de keyfini bekliyoruz samsungun.. saat stoku var mı diyorum var diyorlar.. e o zaman gönderin diyorum... kem küm kem küm :) offf offf yaşlandırırlar insanı..
ugur_tunc
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar

Hepsiburadanın taaa 3ünde 4ünde 5inde teslim ettiği milletin kullanıp eskittiği saatleri Samsung TR ana distribütör olarak keyfi gelirse daha dağıtacak... var mı böyle bir anlamsızlık Allah aşkına??? Sakın ola samsung shoptan sipariş verip de rezillik çekmeyin, aman diyeyim. Ezber cevaplar.. müşteriyi sallamalar.. belirsizlikler.. Müşteri Hizmetleri Allaha emanet ve çözümsüzlük merkezi... kendi içlerinde olaylardan bihaberler... karşınızda koooskoca samsung var sanıyorsunuz ama mükemmel ötesi samsung cihazlarını Türkiyede satma hakkı kazanmış bir grup amatörden başka birşeyle malesef muhattap değiliz! Yazıklar olsun.. şimdi bu postun altına da bilgilerinizi ulaştırın bi bakalım yazarlar.. bin kere ulaştırdım hep aynı süreç ve aynı sonuçsuz sonuç... bir kere daha ulaşsanız ne olacak? Sizi çözüm ekibimiz arayacak.. çözüm ekibine anlatıyoruz durumu olur öyle şeyler siz en iyisi bekletin kıvamında ezber cevaplar alıyoruz.. hem de her seferinde... dikkat rezalet var!!!!!!

ugur_tunc
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Hepsiburada... insanlar almış saatleri eskitmiş bile.. bugün alırsanız çarşamba kapınızda diyor... samsung ise 10 gün önce alınan saatlerin ne zaman ulaşacağı hakkında en ufak bir bilgi kırıntısı bile vermiyor.. akla mantığa asla sığmıyor bu durum!!!Screenshot_20230807_222949_Hepsiburada.jpgScreenshot_20230807_223210_Hepsiburada.jpg
emperor1907
Beginner Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Çok benzer bir rezilliği de ben yaşadım.

Ben de 44 mm siyah modeli sipariş etmiştim değişim kapsamında. Kapıda ödeme seçeneği seçip bugüne randevu ayarlamıştım. Hatta geçen hafta arayıp teyit ettiler.

Bugün ne gelen var ne giden. Zar zor çağrı merkezine şikayet bırakıp geri dönüş aldım. Hediye kordon stokta yokmuş. O yüzden gönderim yapamıyorlar. Dedim kordonu değiştirin hangi renk olursa **bleep** etmez birini yollayın yeter ki beklemiyim. Öyle olmuyormuş. Sipariş iptal edip tekrar oluşturmak lazımmış.

Ben de sırf ek takas desteği var diye bu çileye katlanmayı seçtim. Yeni sipariş oluşturdum randevu da otomatik haftaya attı.

Bu rezil operasyon 1 hafta kaybettirdi bana. O da en az 1 hafta. Belki birkaç hafta bekleyecğim hiç bilmiyorum.

Öyle bir sistem ki kendi stoklarından haberleri yok.

2023 senesinde böyle bir amatörlük pes dedirtiyor cidden..
Giyilebilir Cihazlar
Kargo firması kolay gelsin mi