cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy watch 6 uyku takibi yapamıyor.

(Topic created on: a month ago)
106 Views
bircizerkedi
Beginner Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar
Saati alalı bir ay oldu ancak saat düzenli olarak uyku takibi yapamıyor. Sabah 6 dan sonra uyku takibi yapmıyor. Uyuyunca rüya görsem dahi uyuduğumu algılamıyor. 
Format attım, temayı değiştirdim ancak hala aynı sorunu yaşıyorum. Manuel girmek zorunda kalıyorum.
Benzer sorunu yaşayan var mı?
1 Comment
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba bircizerkedi,

Belirtmiş olduğunuz durum için aşağıdaki çözüm adımlarını uygulayarak denemenizi rica ederiz.
 
"Ayarlar > Uygulamalar > Galaxy Wearable" uygulamasını seçelim, "Depolama" bölümünden "Önbelleği temizle" ardından "Veriyi sil" işlemi yapalım. Bu işlem ile uygulama ayarları resetlenmiş olacak. 
 
Ardından "Ayarlar > Telefon Hakkında > Sıfırla > Ağ/Bağlantı Ayarlarını Sıfırla" seçeneği üzerinden ağ ayarlarınızı sıfırlama işlemi yapmanızı rica ederiz.
 
Menüsel adımları tamamladıktan sonra, tekrar cihazları eşleştirerek kontrol ediniz. 

Durum devam ederse cihazı farklı bir telefonda denemenizi öneririz. Eğer başka bir telefonda denedikten sonra, aynı durum yaşanmaz ise, bu durumu yaşadığınız cep telefonunuzdaki kişisel verilerinizi yedekleyip cihazları sıfırlamanızı öneririz. 

Tüm bu işlemlerin ardından durum hala devam ederse, Galaxy Wearable uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Bunun için, Galaxy Wearable uygulamasına giriş yapın ve sol üst köşedeki üç çizgi simgesine dokunun. "Bize Ulaşın" bölümünden "Hata Raporu" seçeneğini tıklayın ve açılan menüde hatanın ara sıra mı yoksa her zaman mı gerçekleştiğini işaretleyin, ardından "Tamam"ı seçin. Açılan alana hatayı ve detaylarını yazın, sonra "Gönder"e tıklayarak işlemi tamamlayın. Bu işlemin ardından, Samsung Members ekibi cihazınızın yazılımını kontrol edecek ve size uygulama üzerinden geri dönüş yapacaktır. 

Teşekkürler. 
MOD

0 Likes