cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy Watch FE Geliyor: İşte İlk Bilgiler

(Topic created on: 04-06-2024 10:10 PM)
88 Views
CanerS21Fe
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

image
Samsung'un uygun fiyatlı yeni bir akıllı saat üzerinde ortaya çıktı. "Galaxy Watch FE" olarak isimlendirilecek bu akıllı saat, Galaxy Watch 4 serisine benzer olacak gibi görünüyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Samsung'un uygun fiyatlı yeni bir Galaxy Watch için kolları sıvadığı ortaya çıktı. Bir veri tabanından elde edilen bilgiye göre Samsung, Galaxy Watch FE olarak isimlendireceği yeni bir akıllı saati piyasaya sürecek.Aslına bakacak olursak "FE" serisi ürünlere çok uzak değiliz. Samsung, amiral gemisi telefonlarının uygun fiyatlı versiyonları, "FE" başlığı altında piyasaya sürüyor. İşte ulaşılan yeni bilgiler, Samsung'un bu seriye bu kez bir akıllı saat ekleyeceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy Watch 4'e Benzeyebilir

image
Edinilen bilgilere göre Samsung, Galaxy Watch FE'yi "SM-R866F" şeklinde kodladı. Bu kodlama önemli çünkü Samsung Galaxy Watch 4 serisinin kod numarasına benzerlik gösteriyor. Buradan, yaklaşmakta olan akıllı saatin Galaxy Watch 4 serisine benzer bir yapıya sahip olacağını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Watch FE'nin varlığına ilişkin ilk ispat:
image
Ancak Samsung, uygun fiyatlı akıllı saati ile ilgili hiçbir şey söylemedi. Hâl böyle olunca Samsung'un planlarını anlayabilmek için bir süre daha beklememiz gerekecek. Ancak şu ana kadar ortaya çıkan bilgiler, Samsung'un Apple Watch SE'ye rakip bir akıllı saat üzerinde çalıştığını gözler önüne sermiş oldu.

Kaynak:Webtekno
17 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Aynen. 😊
Zamanında Fold Fe ile ilgili Yazım vardı tabi o zaman Detayları Daha az belliyir. Bakalım, Umarım beklenen gibi F/P Olur. 😄

Önemli değil Caner kardeşim. 💙
Solution
yns21fe
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
FE mükemmel bir şey ya. Her tür cihaza bu şekilde entegre edilmesi de harika. Alınabilecek mükemmel alternatifler. Apple'nin SE'sine kıyasla daha ucuz olup daha iyi bir performans sergileyebiliyorlar. Eğer Flip FE gibi bir cihaz çıkarsa büyük bir katlanabilir telefon furyası başlar çünkü katlanabilen telefonların en büyük sorunu fiyatlarıydı. Ucuz fiyata bu kadar iyi bir performans sergilemeleri çok iyi.
CanerS21Fe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Evet bende beğeniyorum dediğin oluyor dostum flip fe ve fold fe'de çıkıyor daha haberi paylaşmadım 😊👍
yns21fe
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Umarım beklendiği gibi çıkar. Eğer gerçekten ucuz ve kaliteli olurlarsa bir sonraki telefonum olarak onları düşünebilirim.
Solution
AlperGüler
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
A m serilerini kaldirip s, fe ve flip serisi ile devam etse çogu sorun cozulcek
CanerS21Fe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Flip fe ve fold fe'de çıkıyor bana göre fe serileri özelliklerine göre f/p ürünü oluyor bende çok beğeniyorum.
Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Eline sağlık Caner 👏👏
CanerS21Fe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Rica ederim dostum 😊👍