cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy Ring için tarih verildi!

(Topic created on: 02-21-2024 03:35 PM)
213 Views
LordTaiLo_S24Ultra
Active Level 9
Options
Giyilebilir Cihazlar

Samsung Galaxy Ring ne zaman tanıtılacak?

Samsung‘a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Galaxy Ring markanın temmuz ayı sonlarına doğru düzenleyeceği bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak. Hatta aynı lansmanda Güney Koreli üreticinin Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6 katlanabilir telefonlarının da görücüye çıkacağı bildiriliyor.

Bugüne dek gelen raporlara bakacak olursak; akıllı yüzüğün EKG desteğine sahip olacağını, kan basıncını ölçeceğini ve NFC ödemelerini de destekleyeceğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte cihazın üretiminin tam olarak tamamlanmadığı ve prototip aşamasında olduğu söyleniyor. Henüz net bir bilgi olmamakla beraber seri üretimin nisan ve haziran ayları arasında başlaması bekleniyor.

image

Ürünün kullanıcılara sekiz farklı boyut sunacağı ifade ediliyor. Bunun dışında son dönemde çıkış yapan Amazfit Helio Ring gibi akıllı yüzüklerde de sıkça karşımıza çıkan yapay zeka desteğinden faydalanması kuvvetle muhtemel. Dahası, suya dayanıklılık gibi kullanıcı deneyimini artıran özelliklere de sahip olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Ring ile ilgili herhangi bir fiyat ayrıntısı paylaşılmadı. Ancak bu alandaki ürünlerin son derece kısıtlı olması nedeniyle daha çok rekabetçi bir fiyat anlayışının benimseneceğini söyleyebiliriz.

Peki siz Samsung Galaxy Ring akıllı yüzüğü hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

image

Alıntı; sdn

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
HalidErdoğan
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Yüzüğün ne gibi bir faydası olabilirki, bana gereksiz gibi geliyor.

View solution in context

Solution
CanerS21Fe
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Ben olsam akıllı saat alırım daha iyi yani bence fazla popüler bir ürün olmaz

View solution in context

Solution
Giyilebilir Cihazlar
Aliexpres sitesinde binlerce var zaten,çıkartsa ne olacak.Güvenlik için belki avantajı olur.

View solution in context

9 Comments
Solution
HalidErdoğan
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Yüzüğün ne gibi bir faydası olabilirki, bana gereksiz gibi geliyor.
Giyilebilir Cihazlar
İçeriği okudunmu bilemiyorum ama yüzük seven kardeşlerimiz veya abilerimiz varsa takacağına eminim..

Örnek resimdeki; büyük üstad barış mançoFB_IMG_1708521875260_1000000533_1708521875.jpg
HalidErdoğan
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Evet tamamını okudum ama sadece fikrimi belirtmek istedim
Giyilebilir Cihazlar
😭😭😭
Solution
CanerS21Fe
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Ben olsam akıllı saat alırım daha iyi yani bence fazla popüler bir ürün olmaz
Giyilebilir Cihazlar
Tercih meselesi..
Al77
Beginner Level 5
Giyilebilir Cihazlar

ben bu haberi shift delete sitesinde okumuştum 😄

Giyilebilir Cihazlar
Sdn, yazıyor son cümleyi okuduysan.. 😁
Solution
Giyilebilir Cihazlar
Aliexpres sitesinde binlerce var zaten,çıkartsa ne olacak.Güvenlik için belki avantajı olur.