cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Buds+

(Topic created on: 11-01-2022 04:05 PM)
133 Views
TuranCan
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

09.12.2021 tarihinde aldığım samsung buds+ kulaklığım (garantisi devam etmekte) hiçbir sert/yumuşak darbe almadığı, su ile temas etmediği halde kendi kendine sağ kulaklıkta %90 oranında ses kaybı yaşadım. Yetkili servise götürdüm, bana bunun doğal bir kaza olduğunu, ürünün tamirinin olmadığını ve bunlara rağmen ürünün yenisini verebileceklerini söylediler. Kabul ettiğimde ise sıfır ürün fiyatından daha yüksek bir rakamda teklif sundular. Böyle bir saçmalık hayatım boyunca görmedim. Her açıdan utanması gereken bir marka. Ufak bir kulaklığın ses problemnini bile çözemeyen teknik servisleriniz var.

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Abi lütfen bana ve Samsung galaxy cihazlarına zarar verme😔
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Baska bir servise gidin ben kutusu pil bozulmusttu buds + serviste ucret talep etmeden kutu sifir verdiler
0 Likes
TuranCan
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Servisten servise farkediyor mu sorun çözümü?
Giyilebilir Cihazlar
Evet **bleep** ediyor malesef 1 cihazim vardi daha 2 ayi dolamdan ekranim aniden giti servise gitim diyarbakirda ekran ucreti 1000 kusur bisi dediler yaptirmadim daha garntiside vardi eve attim uzun bir sure sonra istanbula gitim orda yaparim satarim dedim ordaki servise goturdum ve komik bisi oldu ekran garantide ucretsiz degistirildi her servis ayri davraniyor
mm01
Beginner Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Bende aynı şeyi yaşadım Kadıköy serviste garantisi devam ettiği halde ücret talep ettiler, kulaklığı bir kenara attım, huawei kulaklık aldım. Eğer diğer servisler yapıyorsa götürürüm, yapmayacaklarsa yormasınlar
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba TuranCan,

Kayıtlarınızı incelediğimizde sürecinizin devam ettiğini ve konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımızın sizle iletişime geçtiğini görmekteyiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes