cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Buds Live kutudan gelen ses

(Topic created on: 11-11-2021 05:11 PM)
250 Views
gkhngykc
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

iyi günler yeni bir buds live kulaklık aldım fakat telefonum ile eşleştiremedim. Kulaklığın kutusunu açtığımda içinden power on diye ses geliyor normal buds live a göre bu normal bir şey mi power on diye ses geliyor mu? yoksa bana orijinal diye korsan mı verdiler

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba gkhngykc,

Bu gibi taleplerinizi, cihazın ithalatçısını belirterek yazmanız durumunda size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklığı açtığınız zaman çalıştırdığınız zaman konuşması normaldir telefonunuza Gelecek olursak cihazınızın bluetooth özelliği düşük ise kulaklık ile uyuşmaya bilir örnek Bluetooth 4.2 ise belki kulaklık ile uyuşmaya bilir yani cihazınızın Bluetooth'u ile alakalı diye düşünüyorum
gkhngykc
Beginner Level 2
Giyilebilir Cihazlar

ama çalıştırmadana kulaklıkları çıkartmadan kulaklığı açtığımda power on emin misiniz bundan? daha önce buds plus kullandım ama ne ses ne de bir şey duymadım hep blip diye ses çıkartırdı bağlardım

0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bende de bir tane bluetooth kulaklık var Ben de kendi kimi çalıştırdığım zaman konuşup bir şeyler söylüyor yani bu normaldir istiyorsanız da Samsung Müşteri hizmetlerini arayarak onlardan da bilgi alabilirsiniz
444 77 11
0 Likes
gkhngykc
Beginner Level 2
Giyilebilir Cihazlar

Buds live kullanıcısı yok mu acaba konuma cevap verebilir mi

Giyilebilir Cihazlar
Ben buds live kullandim buds pro kullaniyorum şuan da power on diyorsa veya şarj azalinca low battery falan diyorsa çakma kulaklik demektir
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba gkhngykc,

Bu gibi taleplerinizi, cihazın ithalatçısını belirterek yazmanız durumunda size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes