cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Akıllı Saat Uygulamalar

(Topic created on: 07-24-2020 03:15 PM)
327 Views
FerhatakcA9
Expert Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

Arkadaslar akilli saatinizde kullandiginiz ve en beğendiğiniz uygulamaları atabilirmisiniz 

Benimki spotify en cok ve beğenerek kullandigim 

image

image

10 Comments
Giyilebilir Cihazlar
bu 2 uygulama asiri isime yariyor
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
aynn ya bixby cok ise yarıyor bixby e kalp gönderiyoruz
Giyilebilir Cihazlar
saat kullanan nadir türdeniz
ondan dolayi gercekten asiri nadir bulunduğu icin az yorum olabilir belki sadece benim yorumum olabilir
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
aynn ya saat kullanan az kisi var maalesef doğru düzgün yorum gelmeden kapncak
Giyilebilir Cihazlar
Saat kullanan az olabilir ama bir o kadar da kullanılacak uygulaması da çok az değil mi sizce de akıllı saatlerin?
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
evet ya cidden öyle keske artirilsa sosyal app ler falan gelse
Giyilebilir Cihazlar
ama ne yazıkki samsung umursamıyor adidas veya nike ile işbirliği bile iyi olur ama nerdeee :)) antrenman algılama sadece yürüyüş veya koşu diğer antrenman algılamaları sıkıntılı veya yok.. Bir tane bile banka uygulamasıyla uyumlu değil google watchlar uyumlu mesela .. biz bunları bekliyoruz gerçi ama samsung daha olan özelliği kullandıramıyor şekilA Ekg :)) düşme algılama ...harita olmaması kötü apple haritalar aynı şekilde saatte de mevcut ama samsung google a muhtaç haritada...
Eray
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
nike ike iş birliği vardi ama sanırsam şuanda yok, banka uygulamarindan kastinzi samsung pay veya google pay gibiyse onlar ülkemizde kullanılmıyor normal banka uygulamaları ise vardı birkaç tane ama kullanmadım görmedim zaten daha sonra HERE WeGo diye harita uygulaması var gayette güzel çalışıyor
Eray
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
FBarometer gerçi artık bu uygulama sayesinde artık basınca göre ve gökyüzüne bakarak aklayabiliyorum yağıp yapmayacağını ama işe yarıyor bi de test menüsü var sistemin telefona girip *#0*# yazınca açılıyor Sensor>Barometer yapınca da hava sıcaklığını gösteriyor ne kadar doğru bilemiyorum ama heo doğruya yakın gösterdi şuana kadar