cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SM-R175 Samsung Buds+ Pil Sorunu

(Topic created on: 12-01-2022 11:11 AM)
128 Views
forSM
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar

Cihazın garanti süresi bir kaç ay önce sona erdi. Geldimiz noktada batarya dayanma süresi 1 saatte yakın seviyeye düştü. Pil azaldı uyarısı bile vermeden şarjı bitiyor. Bu noktada müşteri hizmetleri ve yönlendirdikleri teknik servisle görüştüm. Bırakın pil değişim ücret bilgisini, daha bu tür cihazlarda onarım yapılıp yapılamadığına dair net bir bilgi sağlanamıyor. Cihazı gönderin incelememiz gerekiyor yanıtı alınıyor. Topluluk üyelerine sorum şudur. Daha önce bu cihazlarda onarım hizmeti alabilen veya bu cihazlarda onarım yapılamıyor şeklinde bir yanıt alabilen oldu mu? Bilinen farklı marka kulaklık kullanımımda bu tür cihazlarda onarım yapılamadığı, garanti süresinde ise değişim veya iade prosedürü uygulandığı bilgisine sahibim. Samsung için bu durum bir bilinmezlik taşıyor. Garanti de olmayan bu cihazın ücreti kapsamında bile pil değişimi yapılıp yapılamadığına dair soru işaretleri mevcut. Onarım yapılamıyorsa boşu boşuna göndermeyi arzu etmiyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar

Cihazınızın garantisi bittiği için ücretli olarak tamir işlemi yapılıyor olacaktır. Ürününüz ile ilgili fiyatlandırma yapılabilmesi için, ürünün yetkili servis tarafından incelenmesi gerekiyor. 

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklıklar için batarya değişimi yapılmıyor. Garantisi de bittiği için yardımcı olacaklarını sanmıyorum. Garanti dahilinde bile tamiri mümkün olmadığı için değişimi yapılıyordu genelde.
forSM
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
İşte bu yanıt önemli. Bu tarz net bilgiyi maalesef yetkili teknik servisten bile alamıyorum. İlginiz için teşekkürler.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Galaxy buds+ artık eski galaxy buds 2 alabilirsin
forSM
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklık performansından şu ana kadar memnundum. İşte yeni bir cihaza mı geçsem yoksa pil değişimi yapılıyorsa elektronik çöplüğüne bir ürün daha katmadan kullanıma devam edebilir miyim arayışı kapsamında bu soru oluştu. Gözüken o ki yeni bir gelişme olmazsa cihaz değişikliği söz konusu olacak gibi. İlginiz için teşekkürler.
Giyilebilir Cihazlar
Kardesim bende kulaniyorum icini actim kulakligin saat pilinden 1 tik buyuk pil var iclerinde onlari ben kendim degistirdim sorunum duzeldi
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar

Cihazınızın garantisi bittiği için ücretli olarak tamir işlemi yapılıyor olacaktır. Ürününüz ile ilgili fiyatlandırma yapılabilmesi için, ürünün yetkili servis tarafından incelenmesi gerekiyor. 

0 Likes