cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kulaklığım bozuldu ne yapmam gerek

(Topic created on: 02-22-2024 11:24 AM)
161 Views
ExpertR
Active Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar
Bende Samsung buds 2 var ve sağ tarafı biraz kısık ses vermeye başladı garantisi daha bitmedi ama ben bunu samsung store a götüstem ilgilenirler mi yoksa direkt teknik servise mi gitmem gerek bu arada ürün Media Markt dan alındı 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Teknik servise verirsen 2 gun icinde sonuclqnir diger turlu biraz zaman alir

View solution in context

Solution
SukruCil
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklık girişleri kirlenmiş olabilir güzelce zarar vermeden temizlemeye çalışın eğer sorun düzelmezse önce aldığınız mağazayla iletişime geçin değişim yapmazlarsa direk teknik servise gönderin eğer içini açmadıysanız içini büyük ihtimalle fabrika hatası diyip aynı ürün olsnlsrı test ediceklerdir hala sorun varsa bir üst moldelini gönderceklerdir

View solution in context

9 Comments
Solution
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Teknik servise verirsen 2 gun icinde sonuclqnir diger turlu biraz zaman alir
ExpertR
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Uzun sürmesi önemli değil sadece onlarda bakıyor mu onu bilsem yeter
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Onlar teknik servise yoluyolar bakmiyolar yani araci gibi
0 Likes
Solution
SukruCil
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklık girişleri kirlenmiş olabilir güzelce zarar vermeden temizlemeye çalışın eğer sorun düzelmezse önce aldığınız mağazayla iletişime geçin değişim yapmazlarsa direk teknik servise gönderin eğer içini açmadıysanız içini büyük ihtimalle fabrika hatası diyip aynı ürün olsnlsrı test ediceklerdir hala sorun varsa bir üst moldelini gönderceklerdir
ExpertR
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Yok ben sürekli o girişleri temizlerim ama son bir aydır cızırtılı bir ses geldi ve ondan sonra sesi kısıldı
0 Likes
SukruCil
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
O zaman kulaklığın hoparlör bölgesinde patlama mevcuttur ondan cızırtılı ses yapar sizden kaynaklı değilse dediğim gibi incelemeye alınıp değişimi yapacaklardır
SukruCil
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Öncelikle mağazayla görüşün eğer değişim ksbul etmezlerse servis e gönderin
Avcı_S23U
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
hoxam konudan bağımsız bişi soracaktım galaxy buds 2 mikrofonu nasıl rüzgarlı dışardaki yüksek frekansları sesi teldfonla konuşurken karşıya gönderiyor mu yoksa
0 Likes
ozgur_s21fe
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Buds2 var bende sol kulaklık bozulmuştu servise verdim 1 saat sonra komple yenisiyle değiştiler