cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kopuyor

(Topic created on: 12-15-2022 10:41 PM)
145 Views
Yucel16
Active Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Daha önce watch 3 de sıkıntım yoktu şimdi watch 4 klasik kullanıyorum saati şarj cihazına taktığımda telefonla bağlantıyı kesiyor neden oluyor acaba başına gelen varmi acaba ne yapmam gerekir ?

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
IBarış
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Bende herhangi bir sorun yok. Cihazınızdaki rutinlere bir bakın belki onlardan dolayı olabilir.

View solution in context

0 Likes
Solution
Bilal27
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Ayarlarda farklılık olmassa saati sıfırla tekrar kur yazılım kaynaklı olabilir.

View solution in context

0 Likes
Solution
Denizdemirkol
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar

arkadaşların dediklerini yaptın ama sorun aynıysa kapanırsa yine açtığında  Wearable uygulamasından hata raporu göndermeni öneririm 

Galaxy Wearable uygulamasından üç çizgi > Bize ulaşın> hata raporları kısmından Hata raporu gönderebilirsin 

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bende de oluyor şarj sırasında saatin ısınmasından dolayı olduğunu düşünüyorum. Saat Geliştirici seçeneklerinden şarj ederken açık tut ayarını açınca belki olmaz bilmiyorum
Yucel16
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Taktığım gibi oluyor dakika geçmiyor birde şarj olurken ekran açık zaten ayarlara baktım ilgili bir ayarda yok
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Yazılım sürümüne sürekli dokun geliştirici aktif et. Oradaki ayarı aç
0 Likes
BRGG
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Katılıyorum bence saat kendini şarj esnasında hem ısınmamak hemde daha hızlı dolmak için böyle bir sistem izlemiş olabilir. İyi akşamlar 😊
Solution
IBarış
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Bende herhangi bir sorun yok. Cihazınızdaki rutinlere bir bakın belki onlardan dolayı olabilir.
0 Likes
Bilal27
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Ben öyle bir problem yaşamıyorum
0 Likes
Solution
Bilal27
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Ayarlarda farklılık olmassa saati sıfırla tekrar kur yazılım kaynaklı olabilir.
0 Likes
Solution
Denizdemirkol
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar

arkadaşların dediklerini yaptın ama sorun aynıysa kapanırsa yine açtığında  Wearable uygulamasından hata raporu göndermeni öneririm 

Galaxy Wearable uygulamasından üç çizgi > Bize ulaşın> hata raporları kısmından Hata raporu gönderebilirsin 

0 Likes