cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Karar veremiyorum

(Topic created on: 09-25-2023 10:04 PM)
197 Views
Frk12
Expert Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Sağ olsun öncelikle birçok arkadaş gerek dm den gerek buradan yardımcı olmaya çalışıyor çok teşekkürler tekrardan ama ben karar veremiyorum ilk defa bu şekilde kaldım watch 5 pro ve watch 6 classic 47mm bilemiyorum biri 7k biri 8k fiyatında değilim işin hangisi isabetli olur bilmiyorum önceliğim spor amaçlı olarak yola çıktım akıllı saat işine baktım çok fonksiyonlu 12 den vuracağım birşey almak istiyorum 5 pro da spor bakımından 1 2 özellik daha hoşuma gitti 6 da bezel olması en güncel cihaz olması gerek işlemcisi gerek ram olarak daha iyi ama zor karar vermek 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Benim fikrimi zaten biliyorsun ama yine de söyleyeyim, Galaxy Watch5 Pro.

View solution in context

Solution
Bhkc
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Watch 5 pro dan watch 6 classic e geçtim. 5 her kiyafetime uyuyordu, dış ekran koruyucuları her yerde mevcut, pili mükemmel ve kasası çok şıktı. Watch 6 classic e geçtim ve o sportif saat yok oldu. Bezel ve kasası hemen çizildi. Kolda 5 e göre çok hantal duruyor. En azından benim düşüncelerim bu şekilde. Geçtiğim için gerçekten pişmanım

View solution in context

8 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Watch 5 pil istiyorsanız
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Pil de önemli tabi de diğer faktörleri de önemli bilemiyorum şuan ki cihazım zaten 1 gün zor dayanıyor dayanmıyor ondan saatte pil 1 gün zor gitsin istemiyorum
0serName
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
5 pro. Titanyum kasa çok hoşuma gidiyor. Pil ömrü de var tabii.
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
İşte 1 2 çekici daha spor özelliği var pil ömrü daha iyi titanyum da güzel 6 da ki de güzel ona birşey diyemem çokta eski değil 1 alt nesil bilmiyorum ya ne yapacam illa alacam ama hangisi isabetli olacak
Solution
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Benim fikrimi zaten biliyorsun ama yine de söyleyeyim, Galaxy Watch5 Pro.
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Kesinlikle pro 5 doğru olacak haklısınız iyicene pro 5 e kayıyor gibiyim
Solution
Bhkc
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Watch 5 pro dan watch 6 classic e geçtim. 5 her kiyafetime uyuyordu, dış ekran koruyucuları her yerde mevcut, pili mükemmel ve kasası çok şıktı. Watch 6 classic e geçtim ve o sportif saat yok oldu. Bezel ve kasası hemen çizildi. Kolda 5 e göre çok hantal duruyor. En azından benim düşüncelerim bu şekilde. Geçtiğim için gerçekten pişmanım
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Değerli düşünceleriniz için çok teşekkür ederim artık son kararım pro 5 oldu yarın vatana gidip alcam 7k fiyatı da çok uygun 15 w şarj adaptörü alırım bir de mis