cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hata Raporu Geri Yanıtları Tatmin etmiyor!

(Topic created on: 10-16-2021 04:31 PM)
141 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba, Bugün Galaxy Buds2 için bir hata raporu gönderdim.
Hata raporunda 2 sorun belirttim.

Belirttiğim sorunlar:
Cihazdaki "Aktif gürültü önleme" özelliği stabil çalışmamaktadır. Mikrofon yolu ile dışardaki bazı gürültüleri önlemek yerine daha rahatsız edici bir seviyeye çıkartabiliyor ve gürültüyü alabiliyor. Mikrofon yolu ile dışardaki bazı gürültüleri önlemek yerine daha rahatsız edici bir seviyeye çıkartabiliyor ve gürültüyü alabiliyor. Bunun Yazılım Güncellemesi İle stabil ve düzgün çalışmasının sağlanabileceğini düşünüyorum.

2. Olarak ta "Ortam sesi" özelliği de stabil çalışmıyor.Cihazda otomatik olarak sessiz ortamlarda Ortam sesi özelliğini hafif bir şekilde kısmakta. Fâkat bazen sol kulaklık Ortam sesi sessiz ortamlarda belirli bir seviyeye kadar kısılırken sağ kulaklığın sesi açık kalıyor. Bu sorun bir kulağın tıkalı diğer kulağın da açık olduğu hissiyatı vererek çok rahatsız ediyor. 
Bu sorun çok sıkk olmuyor ama bazen oluyor. CihazıSIFİRLAMAK gerekebiliryor. 

Bana gelen cevap ise cihazı sıfırlayın oluyor?
Saçmalık üstüne saçmalık. 
Ben bu cihazın Abuk subuk çalışması için almadım.
Bir Samsung Kullanıcısı olarakGeri Bildirimlerimin gerekli yerlere bildirilmesini istiyorum. 

Bu sorunun Yazılım Güncellemeleri İle düzelmesini istiyorum.
image

image

14 Comments
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Şaşırmadım 😂
BoraS20FE
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Samsung niye bu kadar çok şaşırtmıyor ya?
Rose67_
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Tövbe estağfurullah bunlar neyin kafasini yaşıyorlar? İlk aldığı da böyle bir sorun var miydi
Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
İlk aldiğim gün akşamı yaşadim
Rose67_
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Anladım. O zaman kulaklıkta sorun var sanırım. Bi yazılım güncelleme var mı kontrol ettin mi
Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Yazılımsal bir sorun, ve bundan bir tek ben değil bazi Buds2 kullanicilari da yaşıyormuş Aktif gurültu onleme vs
Rose67_
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Sorun herkeste mi var? Bende almayı düşünüyordum valla bilgilendirdiğin iyi oldu
Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ortam sesi sorununu bilmiyorum ama Aktif gürültü önleme Şuanda çok kaliteli değil.
Fâkat güncellemeler ile düzeltilir.
Ortam sesini zaten 1 haftadir sorun yaşamadim inşallah ta yaşamam
Rose67_
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ortam sesi nasıl bir şey ki?