cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hangi samsung watch almalıyım?

(Topic created on: 06-10-2024 12:30 AM)
204 Views
GLX120
Active Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar
Yakın zamanda akıllı saat almak istiyorum telefon ve tabletim samsung olduğu için saatide samsung seçmek istiyorum ama çok da para vermek istsmiyorum yani bi 3 4 bin gibi düşünüyorum ama samsung watch ların şarjı 1 günü zor çıkartıyor diyorlar huawei daha uzun pil ömrü sunuyor gibi ama çok da güvenemiyorum huawei sonuçta ekosistem oluşmaz bu sefer de
16 Comments
axeno
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Samsung saatler özellik dolu çünkü ha ne kadar kullanıyor kim orası bilinmez ben aşırı efektif kullanıyorum 2.5 3 gün çıkıyor

3 4 bine w4c w5 bak
GLX120
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Yani hergün hergün şarja takmak istemiyorum haftada 1 2 kere takayım yeter diye düşünüyorum siz ne kadar kullanıyorsunuz gece takıyor musunuz bu kadar özellik kullanışlı mı bir de hangi modeli kullanıyorsunuz?
0 Likes
shizerk
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
watch 6 44mm kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok gayet memnunum. Pil konusuna gelecek olursak kullanım şekline göre değişir herşey açık(bluetooth sürekli kalp ritmi ölçme sürekli stress ölçme wi-fi) olursa ve uyurken saati taktığınız zaman uykunuzda herşeyi a-n-l-ı-k takip ettiği için en çok uykuda sarj gider bu şekilde 2 günü çok zor çıkartır. Diğer türlü benim kullanım şeklimse bluetooth kapalı(arada bir telefon eşitlemesi için açıyorum) wifi kapalı güç tasarrufu açık + uçak modunda kullanırsanız 5-6 güne kadar çıkabiliyor gerçekten iyi bir değer ve bu şekilde kullandığınız zaman sanmayın ki saat benim kalp atışımı ölçmüyor hiçbir özellik çalışmıyor hepsini aktif kullanabilirsiniz yani çalışıyor sadece dediğim şeyleri kapatırsanız ömrü 4 ila 6 güne kadar uzatabilirsiniz
0 Likes
GLX120
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Çok teşekkür ederim siz kaç aydır kullanıyorsunuz bir yavaşlama falan gördünüz mü ya da donma kasma
0 Likes
shizerk
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
hayır görmedim samsungun son çıkan saati sonuçta şuanda kasma donma gibi şeyler olmaz akıcı saat fakat güç tasarrufunu açarsanız saatte kasma donmalar olabiliyor çünkü işlemci hızını kısıtlıyor açmazsanız yağ gibi akıyor zaten
0 Likes
shizerk
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
eklemeyi unutmuşum 4 ay oldu hocam
GLX120
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ya ben alırsam hani o kadar özellik falan var olmasını da isterim orası ayrı konu ama hani eşitleme dışında wifi bluetooth konum açmam heralde adımsayar kalp atışı vs çalışsın gece takmayı bilemiyorum hani uyku değerleri açısından iyi olabilir onun dışında da işte ihtiyacım olduğunda diğer özellikleri kullanırım
0 Likes
shizerk
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
wifi,bt,gps kaparsanız sadece kapatmış olursunuz yani diğer saydığınız özellikleri etkilemez bunlar. Dışarıda bildirimlere bakmak için acicaksaniz ve bunu s-ı-k yaparsanız yine pil ömrü 2-3 güne düşebilir. Ömür konusunda bir bilgim yok kaç sene gider batarya v.s bilemiyorum
0 Likes
GLX120
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Yani günde 1-2 saat diyebiliriz bildirimlere bakma süresini, teşekkürler diğer deneyimleriniz ve herşey için