cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Google Asistan

(Topic created on: 11-04-2022 05:10 PM)
159 Views
aebee
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Uygulamayı Samsung galaxy watch 4 classic saatimde kullanamıyorum. İnternette onlarca bağlanmadı sorunu yaşayan var aylardır ne Samsung ne Google tek bir çözüm sunmamış. Sonra insanlar neden Apple'a yöneliyor.

Asistanı kurarken telefondan devam et diyor, sürekli bağlanmadı ile sonuçlanıyor. Uygulamaları silip yükledim, tekrar başlattım hala aynı problem. Aylardır tizen yerine google ile geliyor diyerek sattığınız cihazda böyle bir sourunu nasıl çözmüyorsunuz,
8 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba google ayarlarından dil ve bölge seçeneğini İngilizce yapın bağlanacaktır
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Sadece dili İngilizce yapsak yetiyor. Yani benim Galaxy Watch5'imde sadece dili değiştirmek yetiyor. Aslında dili İngilizce yapmak lazım mı onu da bilmiyorum daha önceden de 1. dili İngilizce, 2. dili Türkçe kullanıyordum.
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Hayır telefondan yapacaksınız
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Evet telefondan yapacağız. Hee… Galaxy Watch5 derken kullandığım saat modeli. Soruyu soran Galaxy Watch 4 Classic kullandığı içim belki model farklılığından dolayı olmaz o yüzden ekledim onu.
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Benim Galaxy Watch5'imde sorunsuz bir şekilde çalışıyor ama bende 1. dil İngilizce sonra 2. dil olarak Türkçe geliyor. Yine Türkçe komut verebiliyorsun ve artısı "Hey Google" dediğinde sesini tanıyor.
İsterseniz 1. dili İngilizce, 2. dili Türkçe yapın.
0 Likes
aebee
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Onu da denedim olmadı, redditte okudum bazıları sıfırlayıp yapmış olmuş. Ben de saati sıfırladım yaptım oldu ama şaka gibi cidden. Araltırınca bu sorunu yaşayan onlarca kişi var forumlarda net bir çözüm getirmemişler bir senedir. Şimdi de bazen wear uygulamasına girince telefondan, pil detaylar gözükmüyor on defa deneyince anca gözüküyor. Bunu da araştırdım, yşne inanılmaz sayıda insan var aynı sorunu yaşayan ama çözüm yok aylardır. Bundan önce Watch 3 classic kullanıyordum sıfır sorun vardı.
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Samsung:
Hmm… Watch5 alın. [(!) 😅]
aebee
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
😂 Hocam bütçe şuan buna el verdi valla.