cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy watch watsapp bildirimii

(Topic created on: 11-14-2023 12:37 PM)
132 Views
DMRNL
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar

Ben de watch 5 eşimde ise watch 6 var fakat bir haftadır watsapp bildirimi gelmiyor. Çözümü olan var mıdır?

8 Comments
ATÇ_Galaxy
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Galaxy Wearable uygulamasını açın, Saat ayarları'na ve ardından Bildirimler'e dokunun. 2. Buradan telefon bildirimlerini saatinizde göstermeyi seçebilirsiniz. Bildirim göstergesi: Okunmamış bildirimleriniz olduğunda bunları saat kadranında gösterin.
DMRNL
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Bunlar zaten açık. Normalde bildirimler bir hafta öncesine kadar çok güzel çalılıyordu
A13Samsun
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Fabrika Ayarlarına Sıfırla.
Bildirim Ayarlarını **bleep** Et.
İnternet Bağlantını Kontrol Et.
Bu Sorun İçin Servise Gitmek Yerine 444 77 11 İ Arayabilirsiniz Düzelmesse...
DMRNL
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Sıfırlamadan önce yedeğimin olup olmadığını nereden öğrenebilirim?
A13Samsun
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Gooogle Hesabını Telefona Bağla...Screenshot_20231114_135246_Settings.jpgScreenshot_20231114_135231_Google Play services.jpg
DMRNL
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Ek bilgi: cache partition silme işlemini buldum. Onu denedim benim saat bildirim almaya başladı. Akşam da eşimin saatinde deneyeceğim. İki tuşa birden basılı tut, Samsung logosunu görünce parmaklarını çek ve sadece üstteki tuşa aralıklarla bas. Reboot erkranı gelecek. Oradan wipe cache partition yap ve tekrar başlat.
F-I-R-A-T
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Ben WhatsApp ı yüklemiş kullanıyordum, aynı bildirim iki kez geliyordu. Ne yaptıysam düzelmedi en sonunda sildim WhatsApp ı saatten ve rahatladım. Sonuçta yüklü olsa da olmasa da bildirim geliyor. Güncellemeler ile düzeltinceye kadar da yüklemeyeceğim
DMRNL
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Ben de yüklü kullanıyorum. Arada saatten cevap yazmam gerekiyor çünkü