cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy watch 5 44mm SM-R910 Hayalet ekran

(Topic created on: 06-05-2023 02:34 PM)
106 Views
Atakian
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar
8 gün kullanılmış olan Galaxy watch 5 44 mm saatımın ekranında AOD açıkken "simple classic" arayüzünden, "Big number"a geçiş yaptığımda rahatsız edici hayalet ekran oluştu. Daha önce yaklaşık 6 sene Gear s3 frontier saatimin AOD özelliğini sabahtan akşama açık bıraktım ona rağmen bu sorun hiç oluşmuyordu. Daha yeni bir saatte bu sorunla karşılaşmak beni üzdü ki yıllardır Samsungun bütün cihazlarını kullanıyorum. Bu sorunudan dolayı saatimin tamir görmesini istemiyorum ve yenisiyle değiştirilmesini talep ediyorum.
Saygılarımla 
image

11 Comments
Giyilebilir Cihazlar
30 gununu doldurmayan tum cihazlar bire bir degisim yapiliyor serviste tamiri yasak zaten kendileride soyluyorlar bence vakit kaybetmeden yektili servise gidin
Atakian
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Yanıtınız için teşekkür ederim, ben saati amazondan incehesap satıcısından satın aldım ancak ürünle herhangi bir fatura veya garanti belgesi çıkmadı sizce direkt yetkili servise mi götüreyim yoksa amazondan iade talebi mi oluşturayım
Giyilebilir Cihazlar
Iade talebi oluşturun hic ugrasmayin bence
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Faturada mail olarak size gelmedimi?
Atakian
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Evet faturayı yollamışlar benim gözümdem kaçmış, dediğiniz gibi amazondan iade talebi oluşturdum. İade prosedürü onaylandı, iade kağıdın çıktısını alıp geri yollayacağım.
Giyilebilir Cihazlar
Aynen oyle yapin ama hemen yollayin en azindan amazon iadeyi kabul etmezse 30 iş gunh dolmadan yetkili servise yollarsin orda cihazi sifir alirsin 30 is gununu gecerse yetkili servisin tamir etme hakki doğuyor
Aykut
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Watch 4 de de var o başka arayüz kullanınca geçiyor. Kalıcı değil. AOD kullanmayın. Ekran kalitesinden kaynaklanıyor. Yeni watch 5 de alsan yine oluyor bilgin olsun
Atakian
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Kesinlikle kabul etmiyorum o zaman gear s3 de niye hiç olmuyordu?
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ekran teknolojilerinden kaynaklı. Samsung kaliteli ekran paneli kullanmiyir saatlerinde. Başka watch 5 alın onda da olacak
0 Likes