cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy watch 4

(Topic created on: 11-25-2023 01:41 PM)
186 Views
ibramir
Active Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

watch almak istiyorum ama kullanışlı mı, ne gibi özellikler mevcut ve memnun olanlar var mı? kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

13 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Valla bence samsung alma pil 1,1.5 Gün gidiyor
ibramir
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
1 gün gayet yeterli bence, zaten her günün sonunda telefonla beraber ikisini de şarja koyarım
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
5 pro var 9 gün gidiyor pili Bluetooth wifi kapalı açık 1 haftaya yakın buluyor
0 Likes
ogzhand
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ben de var 6 7 aydır kullanıyorum 40mm benimki. Özellikleri gerçekten çok güzel çok fazla gayet memnunum. Zaten ekosisteme dahil olduğu için saatten arama cevaplama, müziği geçme vs vs çok fazla özelliği var ama şarjı gerçekten çabuk bitiyor. Daha büyük saat takabilirim dersen 46mm gibi onlara bak bataryası daha büyük olduğu için daha uzun süre kullanırsın. Özellik olarak hayal kırıklığına uğratmaz.
s23256ufs4
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Classic 46mm kullanıyorum. Görünüşünü seviyorum. Kolda ağırlığı hissediliyor. Yazın hava sıcaklıkları nedeniyle hiç kullanamıyorum. Büyük ve hava almıyor. Yavaş çalışıyor. En çok kullandığım özellik, tel gelen bildirimleri sessizde kullanarak saatten takip etmek. Pil konusuna girmiyorum çünkü hepsi yaklaşık olarak az gidiyor. Sürekli şarj etmek gerekiyor. Daha hafif, daha hızlı olmasını isterdim. Bazelsiz modeli Daha hafif ama, koruması olduğu için ekran kırılma riski çok fazla.
ibramir
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
sıcaklarda kullanmakda isterim tabii ki, çok mu bunaltıcı oluyor yaz aylarında?
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Kutusundan çıkan silikon kordon ile kullanınca yazın bunaltabiliyor.
lwnt
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Bende yaklaşık 3 ay önce aldım. Gerçi benim kullanım amacım Tansiyon ölçme olayı. genel olarak şarj olayı hariç memnunum ben belki de ilk kez bu tarz bir saat kullandığım içindir
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bence en önemli özelliği Wear OS olması. APK kurabiliyorsun, dolayısıyla istediğin özelliği ekleyebiliyorsun.