cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy watch 4 classic 46mm arka kısımda soyulma lütfen yardım

(Topic created on: 11-21-2022 11:13 PM)
279 Views
mahmutates
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhabalar öncelikle başlıktaki cihazı A52 telefonumla kullanıyorum ve buds 2 de kullanıyorum ve bu cihazlardan aşırı memnunum hiçbirinde bir sıkıntı yoktu yakın zamana kadar. Fakat sorun şu ki w4 classic saatimin arka kısmında neredeyse 1 aydan fazla süredir dikkat ettiğim soyulmalar başladı ve giderek artıyor. Cihaza gözüm gibi bakmama rağmen bu soyulmalar oluştu saatin üst kısmında herhangi bir soyulma aşınma vuruk izi asla yok. Arkasında başlayan soyulma giderek artıyor ve beni endişelendirmeye başladı. Başlagıçta küçük bir leke sandım fakat şuan neredeyse iç kısmı gözükmeye başladı saatin. lütfen yardım eder misiniz? aşırı ama aşırı memnun olduğum w4 classic saatin çok kısa bir sürede böyle olması beni üzdü açıkçası çünkü cihazı daha 25 temmuz 2022 tarihinde satın almıştım.Lütfen yardımcı olur musunuz garanti kapsamına giriyor değil mi? ve nasıl yollayacağım?(seri no falan gözükmesin diye bazı kısımları kapattım) öylebir soyulma var ki kablosuz şarj kısmı gözüküyor sağ kısımda :(

WhatsApp Image 2022-11-21 at 23.07.32.jpeg

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
FanGalaxy
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Garantiye gönderip değiştirebilirsiniz ve sora nano koruma yaptırabilirsiniz nemden dolayı olabilir

View solution in context

0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba mahmutates,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Kankam soyulan kısım naylon gibi bir şeymi
0 Likes
Solution
FanGalaxy
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Garantiye gönderip değiştirebilirsiniz ve sora nano koruma yaptırabilirsiniz nemden dolayı olabilir
0 Likes
kingkong0
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Evet garanti kapsamında değerlendirilir size en yakın yetkili servise gidebilirsiniz.
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba mahmutates,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes