cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy watch 3 41mm

(Topic created on: 08-18-2021 02:23 PM)
118 Views
sseeeeeedenniz
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy watch 3 saat kullaniyorum sarj suresi cabuk bitiyor satin alirken 4-5 gun denmisti fakat 2 gun zor dayaniyor ayni sorunu yasayan varmi bu markada

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba sseeeeeedenniz,

Durumu incelememiz için Galaxy  Wearable” (verabıl)  uygulaması aracılığıyla bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Hata raporu göndermek için; Telefonunuz ile Galaxy Watch 3 cihazınızın eşleştirilmiş olması gerekmektedir. Eşleştirme sağlandıysa Telefonunuzda “Galaxy Wearable” uygulamasına giriş sağlayın.

Sağ üstte yer alan “üç noktaya” dokunun.

Ardından “Bize ulaşın” sekmesine dokunun.

Bu alanda “Sorun bildirin” seçeneğine dokunun.

Yaşamış olduğunuz durumu belirtikten sonra, “Sistem kayıt verilerini gönder” seçeneğini işaretleyerek “GÖNDER” butonuna dokunun.

Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Aydınmerts
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
evet, maalesef. pişmanım aldığıma.
pil süresi vasat.
Samsung sağolsun çok ilgileniyor Tizen ile. 2-3 ayda bir anca hiç bir yenilik getirmeyen güncelleme veriliyor. bu sefer daha da uzun sürecek gibi. testte herhangi bir yazılım yok.
saatin kendi uygulamalarına 2 aydır filan tek bir güncelleme gelmedi.
sadece renginin güzel olmasıyla kendimi avutuyorum.
RecepF
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
O yüzden alacak arkadaşlara tavsiye etmedim Galaxy Watch4 beklemelerini güncelleme konusunda artık Google Wear OS İşletim sistemine geçileceği ve yazılımı o tarafa yoğunlaşacağını belirttim eski modellere fazla güncelleme vermeyebilirler dedim
sseeeeeedenniz
Beginner Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Arkadasimda huwai var ayni ozellik 8 gun gidiyor sarji
xedrepyt
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Fiyat aynımı
0 Likes
sseeeeeedenniz
Beginner Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Daha dusuk
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba sseeeeeedenniz,

Durumu incelememiz için Galaxy  Wearable” (verabıl)  uygulaması aracılığıyla bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Hata raporu göndermek için; Telefonunuz ile Galaxy Watch 3 cihazınızın eşleştirilmiş olması gerekmektedir. Eşleştirme sağlandıysa Telefonunuzda “Galaxy Wearable” uygulamasına giriş sağlayın.

Sağ üstte yer alan “üç noktaya” dokunun.

Ardından “Bize ulaşın” sekmesine dokunun.

Bu alanda “Sorun bildirin” seçeneğine dokunun.

Yaşamış olduğunuz durumu belirtikten sonra, “Sistem kayıt verilerini gönder” seçeneğini işaretleyerek “GÖNDER” butonuna dokunun.

Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes