cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy fit 2 vs. Mi band 6 vs. Honor band 6

(Topic created on: 07-21-2022 01:44 PM)
230 Views
ODIOS
Active Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhabalar. Üçü arasında kaldım. Genel olarak sağlık (kalp atış hızı, SpO2 (kandaki oksijen), detaylı uyku ölçümü (derin uyku, hafif uyku, REM uykusu) gibi şeyler) için alacağım. Hangisini tercih etmeliyim? Bazıları "Mi band 6 için ölçümleri tutarsız, yanlış" gibi şeyler söylüyorlar. Ama başka bazı kişiler ise "alınır, ölçümleri kesinlikle doğru" tarzı şeyler söylüyorlar. Diğer modeller için (galaxy fit 2 ve honor band 6) ne düşünüyorsunuz?

10 Comments
ODIOS
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Arkadaşlar bilen kişi yok mudur?
yavuza50
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Uzunca süre mi band 4 kullandım şuan fit 2 kullanıyorum. Mi band 4 ün ölçüm değerleri nabız konusunda kesinlikle yanlış antrenman esnasında saçma değerler verdiği oluyordu bilekten çıkardıktan sonra nabız ölçmeye devam ediyordu arayüz konusunda semboller çinli olduğunu hissetiriyor duvar kagıtları çok fazla ancak çoğu kullanışsız ve çin işi, fit 2 bilekten çikardığınız anda nabız olcumunu durduruyor ve antrenman anındaki nabız değerleri çok daha tutarlı arayüz kesinlikle iyi ve modern hissetiriyor duvar kağıtları da aynı şekilde uyku ölçümü konusunda band 4 den çok daha detaylı veriler veriyor band 4 sadece gece uykusunu algılarken fit 2 gün içindeki uykuları da algılıyor antrenman modu olarak 95 farklı moddan 10 tanesini seçerek saate yüklüyorsunuz fit 2 nin olumsuz yönlerı arayüzünün yana kaydırarak olması mi band bu yönden daha iyiydi sadece
yavuza50
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Oldukça uzun oldu ancak son olarak eğer fazla özellik istiyorum dersen mi band 6 al ancak yeteri kadar özellik ,doğru veriler ve modern ve çin işi olmayan bir arayüz istiyorum dersen kesinlikle fit 2 almalısın telefonun samsung ise daha uyumlu çalışacaktır zaten ekran boyutu ve spo2 disinda eksik yonu oldugunu dusunmuyorum
ODIOS
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Spo2 olsaymış güzel olabilirmiş ama s10+'ta spo2 özelliği var, oradan yaparım. Genelde sürekli nabzım ölçüyorum. Yani fit2 öneriyorsun değil mi? "95 farklı moddan 10 tanesini seçerek saate yüklüyorsunuz" derken neyi kast ettiniz?
yavuza50
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Wearable uygulamasında 95 farklı egzersiz modu var sen ordan kullanmak istediklerini secip saate yukluyosun yani 95 moddan istediğin 10 tanesini saatte kullanabiliyosun ,istediğin zaman spor modu ekleyip cikartabilirsin
Screenshot_20220721-143134_Samsung Health.jpg
ODIOS
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Hmm anladım teşekkürler.
ODIOS
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Peki honor band 6 mı galaxy fit 2 mi
yavuza50
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar