cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy buds plus dan buds pro ya geçilirmi?

(Topic created on: 03-21-2021 02:12 PM)
544 Views
Birazmavi
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar

Buds plus kullanıcıyım kulaklığın sesi biraz yetersiz geliyor bana pro kullananlar kullanıcı deneyimlerini paylaşabilir mi plus dan pro ya geçmeye deger mi sizce ?

23 Comments
AZİZE
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
ben buds lıve kullanıyorum ve buds plus'tan geçmiştim. Buds live'ın sesi bas kalitesi telefon görüşmesi ve aktif gürultü önlrmesi çok iyi hem de çok
AZİZE
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
buds lıve ile buds pro ikisi de en iyi kablosuz kulaklık. ben hep kulaklık ile konuşuyorum ve hiç öyle aa arkadan ses geliyor net gelmiyor denilmedi avm'de hatta ruzgarlı yer de dahi sesim hep net gitti karsı tarafa.
0 Likes
Birazmavi
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
en iyi kulaklik degil tabiki daha iyileride var airpods pro ve senhiesier vs ben muzik dinlemek için kullanıyorum genellikle onun dışında telefon görüşmesinde hicbir sorun yok kulakta duruşu sarji falan cok iyi sadece ses konusunda biraz yetersiz geliyor acaba pro ya geçmeye degermi merak ediyorum açıkçası.
0 Likes
AZİZE
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
airpods pro kullandım evet ooo süper
0 Likes
AZİZE
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
buds lıve'da işini görür pro'da karar senin.
0 Likes
Birazmavi
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
buds Live tasarımı nedeniyle kulagimda durmaz oyuzden tercih edeceğim bir kulaklık degil kulak ici silikonlu kulaklık olmasi gerekiyor pro yu demek lazim aslında.
0 Likes
AZİZE
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
apple 11 pro kullanırken almıştım airpods pro ve efsane bir kulaklıktı şimdi kenarda duruyor. kullanmıyorum
0 Likes
Birazmavi
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
peki apple dan androide neden geçtiniz bende tam tersi apple kullanmayi düşünüyorum sebebi ise sadece yıllardır android kullanıyorum sıkıldım değişiklik olsun istiyorum ve ayrıca hic apple kullanmadim.
0 Likes
AZİZE
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
apple'a alışamadım ve samsung'un tüm amiral gemileri kullandım ve son olarak S20 Ultra kullaniyorum buds live S7 tablet ve s6 lite. bunlar benim icin çok iyi geliyor. her yönüyle. bir de kulaklik hiç kulagimdan duşmedi ve agrı yapmadı
0 Likes