cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy buds kutu pil seviyesi

(Topic created on: 02-03-2022 12:30 AM)
269 Views
ASBT
Active Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy buds şarj kutusunun pil seviyesi yüzde olarak görmemizi sağlayan bir uygulama var mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ASBT,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Var aslinda samsung wearable uygulamasi ve ana sayfa - witgetler buds ciyazin widget bulun ordada gosterir
ASBT
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
İlk çıkan buds cihazında sadece kulaklıkların pil seviyesi görünüyor kutu görünmüyor
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
2.dedigim ana sayfaya basili tutun ordan widget bula bilirsiniz
ASBT
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Onu da yaptım orda da göstermiyor
YasinS10Lite
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
1.nesil buds da kutunun şarjını göremezsiniz sadece Led ışık var. Buds live itibaren yüzde geldi
Giyilebilir Cihazlar
Live değil plustan itibaren plusta görünüyor.
Osmanakar
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
wearable da şarjı görmek için kutunun içinde en az bir tane kulaklık takılı olması lazım.
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ASBT,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes