cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch5, AlwaysOnDisplay özelliği hakkında ...

(Topic created on: 12-15-2023 08:31 PM)
130 Views
V-A
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar

AOD'i kullandığım bir günün sonunda ekranda kadranın izinin çıktığını gördüm. Renk geçişi sağlayan bir uygulamayı uzun süre çalıştırarak geçmesini sağladım. Aynı sorunu yaşamaktan endişelendiğim için AOD'i kullanmaya çekiniyorum. Cihaza kalıcı hasar vermekten endişe duyuyorum. AOD kullanımından sonra oluşan piksel ghostları müdahale etmesem de bir süre sonra kendiliğinden geçer mi?

7 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Geçer diye biliyorum. Bende de Galaxy Watch5 var, bende AOD hep açık ama hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.
V-A
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Beyaz kadranlı siyah arka planlı analog kadranı kullandığım günün sonunda ekran ışığını kıstığımda belli olan beyaz rakam izleri kaldı. Maksimum parlaklıkta kullanmış da olabilirim tam hatırlamıyorum. Kadran değiştirdiğimde bir süre sonra kendiliğinden geçecek bir sorunsa eğer çok da aldırmayacağım aslında ama cihazın ömrünün sonuna kadar o rakamların orada kalacak olması beni düşündürüyor
0 Likes
kerem99
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Galaxy watch 5 var bende geçmiyor şuan ürün teknik serviste ve kabul etmiyor. Problem olarak kabul etmiyorlar.
V-A
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Ne kadar süre aynı kadranı AOD'de kullandıktan sonra oluştu arıza?
kerem99
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Aod kullanmadan önce oldu Aod ile kullanmaya devam ettim daha çok belirgin oldu 20 günde
Giyilebilir Cihazlar
Eger net bir iz oluşmuşsa geçmez.
enineboyuna06
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Screen retention deniyor bu olaya yanık ile ghost screen arası bir şey ekran değişmeden ihtimal tamamen ortadan kalkmaz