cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch4

(Topic created on: 10-03-2021 04:45 PM)
486 Views
wrendie
Active Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Sikayet var a Yazdım başvurup konuşmadığım yer kalmadı inaninin.. hiç br şekilde saatin iadesi ile ilgili olumlu birsey soylenilmedi..Samsung 10 gün araştırıyoruz diye benimle iletişime geçti 10.gun sonunda size o şekilde söylenmemiş diye dönüş yaptı :) ses kayıtları ni ben cikarticam artk gerekli yerlere o şekilde başvuru yapcam. Resmen ben alıcı olarak yalancı durumuna samsung tarafından düşürüldüm müşteri memnuniyeti yerlerde yani 1 tek olumlu brsey söyleyemem ne saat hakkında nede ilgi.. Saat satılıyor güvenip mağazasından alıyorsunuz bilgi alıyorsunuz saati almadan önce istekleriniz yonunde şey var deniliyor ama sesli komut İngilizce gerisini siz düşünün 😇 clipboard_image_1633268218846.jpg

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba wrendie,

Yaşadığınız durumla ilgili, ekibimiz tarafınıza dönüş yaparak bilgilendirme paylaşmıştır. Tüm talepleriniz için 444 77 11 numaralı çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz. 

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
18 Comments
wrendie
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Okdar pişman ve madurum ki bu konuda saati 10 gün oldu alalı bildginiz takmıyorum iadesi için elimden geleni yapıyorum şuan. Sakın almayın sakın
TeknoB
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
İade etme şansı var ise direkt iade etmeyi deneyin samsung ile görüşün👍
wrendie
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Görüşmediğim yer kalmadı samsung personellerinin yalan satışının arkasında durmadı bende gereken işlemleri başlatıcam..
TeknoB
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Mutlaka peşini bırakmayın yasal yollara başvurun tr sesli seçeneği ve sertifika olmadığını belirtin
wrendie
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Peşini asla bırakmayacağım çünkü yani ben musteriyim ya yalan söylesem 10 gün boyunca hergun samsung ile iletişime geçtim neden bukadar uğraşayım ki.. ses kayıtları diye bir şey var magazaki çalışanlarla görüştüm sizi bunu bana istediginiz tüm özellikler var denilerek satmadinizmi dedim ewt dediler dinleyin bakın araştırın samsung dan istediğim buydu ama bana 10.gun sonun da samsung öyle olmamış oye dememişler şeklinde dönüş yaptılar:) bumuyudu yani ewt biz yalan söyleyerek satış yaptık demelerini beklemek ne kdr doğru onlarda öyle demezler di ztn :) komedi ya gerekli yasal haklarımı kullanicam gerekirse ben ses kayıtlarını cikarticam o zmn kim ne demiş çıkacak. Desteğiniz den dolayı tsk ederim 😇
YasamKocu
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Şikayet Var a yazın Şikayet edin dönüş olur. Ayrıca İstanbul servisini arayın pozitif olarak konuşur, olduğu gibi durumu anlatırsanız size yardımcı olurlar.
Giyilebilir Cihazlar
Ooo hosgeldiniz :) EKG için birsey demediler mi yalan ile satış yapıp mağdur etmekte üstlerine yoktur samsungun
wrendie
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
EKG özelliği var henüz Türkiye cumhuriyeti izin alamadı dediler ztn izni olmadığı için bi o özelliğini biliyorlar di 😁 o izinde alınamaz nden diyeceksiniz EKG doktor tavsiyesiyle çekilen bir tür röntgen oda ülkemizde paralı 🤣 paralı oldgu için bu satte bu özellik 500 yıl gelmez 🤣 ama satış danışmanları okdr blincsizki biz bunların ozellikleri konusunda egitim almadık dediler bana saati sattiktan snra buda samsungun müşteriye verdiği önemin göstergesidir 🤣
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Yaşadığınız durum içi üzgünüm inşallah sorununuz çözülür