cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch4 Sert Düşüş Algılaması Özelliği Nedir?

(Topic created on: 02-21-2022 03:36 PM)
184 Views
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba,

Galaxy Watch4 Sert Düşüş algılaması özelliği için içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/what-is-galaxy-watch4-hard-fall-detection-feature/

Teşekkürler.

MOD

4 Comments
Dark_Side
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Teşekkürler Manavgat. Bu arada tesadüfen gördüğüm birseyi paylaşmak istiyorum. Members Uygulaması SSS kısmında "Pil ve şarj etme" basligi altında "pil çabuk bitiyor" kısmında hiçbir içerik yok. Ayrıca,
'Pil ve şarj etme' başlığı altında 'belirli bir neden yokken güç kapanıyor(açılmıyor)' kısmında ise içerik olarak alakasız bir şekilde "Galaxy cihazınızda belirli bir ses dosyasını zil sesi olarak nasıl ayarlarim" yazmaktadır. Arz ederim. (Telefon modeli A52)
murat0774
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
özellik şu bisiklette veya dağcılık gibi aktivitelerde düşme,çakılma gibi durumlar algıladığında saat uyarı sorar iyimisiniz gibi yanıt vermezseniz yardım çağırma gibi bir durum olabilir diye düşünüyorum
Giyilebilir Cihazlar
Bilgilendirme için teşekkürler sayın manavgat😊
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba Manavgat

Bilgilendirici gönderiler Paylaştığınız zaman bilgi verici kısımları link olarak bırakmak yerine bütün bilgi verici yazınızı gönderiniz e yazarsanız daha iyi olur diye düşünüyorum

Böyle bir tavsiyede bulunmak istediğim sizlere

Bilgilendirme için teşekkür ederiz
0 Likes