cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch4,Google Asistan'ı yükledikten sonra pilin bitmesi,bağlantı kesilme

(Topic created on: 05-30-2022 12:15 PM)
250 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy Watch 4, Google Asistan'ı yükledikten sonra pilin bitmesi, bağlantı kesilmesi sorunlarıyla karşı karşıya

 
Aylarca süren gecikmelerden sonra , Galaxy Watch 4 nihayet geçen hafta Google Asistan'a erişim kazandı. Bununla birlikte, kullanıma sunma pürüzsüz olmaktan başka bir şey olmadı . İlk olarak, kullanıcılar akıllı saatlerine Google Asistan'ı yükleyemedi ve etkinleştiremedi. Artık sahip olduklarına göre, birçok istikrar ve güvenilirlik sorunuyla karşı karşıyalar.
 
Artık birden fazla kullanıcı, Google Asistan'ı yükledikten sonra Galaxy Watch 4'lerindeki pil tüketimi sorunlarından şikayet etmeye başladı . Kullanıcılar ayrıca “ Tamam, Google ” özel kelime tespitinin hemen hemen isabetli olduğunu iddia ediyor. Ayrıca, bazı kullanıcılar Galaxy Watch 4'lerinin telefonlarıyla bağlantısının kesildiğini iddia ediyor ve her iki cihaz da diğerini tanıyamadığı için onları yeniden eşleştirme girişimleri başarısız oldu .
 
Google Asistan'ı yükledikten sonra telefon bağlantısını kesen Galaxy Watch 4
 
Bazı kullanıcılar Galaxy Watch 4'lerini akıllı telefonlarıyla ancak donanımdan sıfırlama işleminden sonra eşleştirebildiler ve akıllı saatlerindeki verileri kaybettiler. Akıllı saatte saklanan sağlıkla ilgili verileri kaybederse, insanların sinirlenmesi doğaldır . Akıllı saati tekrar kurmak, tüm uygulamaları kurmak ve yapılandırmak ve Samsung Pay'i etkinleştirmek uzun bir süreç olacaktır.
 
Wear OS 3'teki yeni Google Assistant daha iyi bir düzen ile yanıtlar sunsa da, kullanıcılar Galaxy Watch 4'teki Google Assistant'ın eski Wear OS 2 akıllı saatlerinden daha hızlı olmadığını iddia ediyor. Google ve Samsung'un önümüzdeki birkaç gün içinde yazılım güncellemeleriyle bu sorunları çözebileceğini umuyoruz.
 
 
0 Comments