cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch

(Topic created on: 06-22-2022 08:27 PM)
50 Views
Çaydanlık
Active Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Bu watch cihazları bana biraz gereksiz geliyo ama çok şıklar 😄 Siz ne düşünüyosunuz? Sizce bi tablet ya da telefon kadar hayatı kolaylaştırıp zorunlu ihtiyaca girer mi

5 Comments
kingkong0
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Galaxy watch 4 kullanıyorum. Zorunlu ihtiyaç elbette değil. Tablet kullanmadığım için kıyas yapamam fakat hayatı gerçekten kolaylaştırıyor bence. Almadan önce bende düşünüyordum şuan iyi ki almışım diyorum ve severek kullanıyorum😊
Berke_S9
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Bence spor yapan kisiler icin bir ihtiyac gibi ama sporla ugrasmayan kisiler icin pek ise yaramaz bence. Az buz para degil cunku.telefonu cebinden cikartip saate bakmaya useniyorsaniz veya kalp atisima **bleep** olarak bakma ihtiyacim var diyorsaniz orasini bilmem 😄
mehemyet
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Arkadaşım kullanıyor okul zamanı telefon çantasında olduğu için gelen mesajları veya aramaları onun üzerinden hallediyordu telefon çok fazla elimde olmadığı için bana göre bir cihaz ama ne yazıkki dolar kuru vb durumlardan dolayı kullandığım telefonun fiyatının 3/2 ve üzeri fiyatlarda (geçen sene haziran ayında 3100 tl ye A32 aldım)
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Samsung üretiyorsa bir bildiği vardır 😍 😂 hatta üstüne gidiyor saatler konusunda
0 Likes
Princee90
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar

Kapitalist sistemin kölesiyiz 😂 Mesaj kontrol etme telefon uzaktayken gelen aramaları yönetme vs derken şıklıkta yanında tabi güzel olabiliyo. Havalılar 😁