cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch saat alarak dolandırıldığımı düşünüyorum

(Topic created on: 10-12-2022 12:03 PM)
258 Views
SametCiftci
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Almadan önce saatin özelliklerine baktım. Bir çok özellikten bahsediliyordu. Ancak EKG gibi bazı özelliklerin bazı ülkelerde henüz aktifleşmediği, izin alınacağı söylenmişti.

Reklamlarda gördüğüm özelliklerin bir kısmı hiç aktifleşmeden garanti süresi bitti. bi gün aktifleşirse ve bu özellikler çalışmazsa, üretim hatası varsa mağdur olacağım. 

Firma özelliklerin açılması konusunda bir başvuru yaptı mı? ne durumda başvuru? ne zamana kadar özelliklerin aktifleşmesi hedefleniyor?  bunu tüketicisine aktarmalı. 

Samsung ürün aldığım için pişmanım. Aptal yerine konduğumu ve dolandırıldığımı hissediyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba SametCiftci,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

4 Comments
kingkong0
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Hocam merhabalar. Bir kontrol edin isterseniz. Galaxy watch4, watch3 ve watch active2 ler şuan ölçüm yapıyor bildiğim kadarıyla.
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Çalışıyor 3 4 ay oldu. Markası modeli nedir saatinizin.
Emree1
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
EKG Türkiye'de etkin şu an
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba SametCiftci,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD