cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch active

(Topic created on: 05-14-2020 07:02 PM)
215 Views
kamerasız
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Kardeşime  Galaxy watch active hediye aldım. Kendisi Iphone 8 kullanıcısı. Saati ile telefonu bağladığı zaman sorun yok. Ama baglanti kesildiği zaman saat eski tarihe dönüyor. Böyle problem yaşayan var mi acaba ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba kamerasız,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda Ayarlar > Genel > Sıfırla adımlarını uygulayarak cihazınızı sıfırladıktan sonra tekrar bağlantı kurarak kontrol etmenizi rica ederiz. Sıfırlama işleminde tüm verileriniz silinecektir. Galaxy Watch Active'inizde kayıtlı verileri yedeklemek için mobil cihazınızda Galaxy Wearable
uygulamasını başlatın, Ana ekran → Hesap ve yedekleme → Yedekle ve geri yükle →
Yedekleme ayarları üzerine dokunun, yedeklenecek ögeyi seçin ve ardından Şimdi yedekle
üzerine dokunun. 

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Ben galaxy watch active 2 44mm kullanıyorum telefonum Galaxy A9 hiç bi şekilde bi problem yaşamıyorum cihazıma bagliykende degilkende galaxy wearable uygulaması yüklümü
omerdmrkrn
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
telefona galaxy wearable yukleyin
0 Likes
kamerasız
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
wearable yüklü. o konuda problem yok. ayrica hersey son sürüm
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba kamerasız,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda Ayarlar > Genel > Sıfırla adımlarını uygulayarak cihazınızı sıfırladıktan sonra tekrar bağlantı kurarak kontrol etmenizi rica ederiz. Sıfırlama işleminde tüm verileriniz silinecektir. Galaxy Watch Active'inizde kayıtlı verileri yedeklemek için mobil cihazınızda Galaxy Wearable
uygulamasını başlatın, Ana ekran → Hesap ve yedekleme → Yedekle ve geri yükle →
Yedekleme ayarları üzerine dokunun, yedeklenecek ögeyi seçin ve ardından Şimdi yedekle
üzerine dokunun. 

Teşekkürler.

MOD

0 Likes