cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch | Arızalı Ürün

(Topic created on: 05-17-2022 03:25 PM)
57 Views
RT800
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

Garantisi devam eden Galaxy watch giyilebilir teknoloji ürünüm daha önce 3 kez sensör, arka kapak kısımları olmak üzere yetkili servis tarafından tamir edilerek tarafıma gönderildi. En son yapılan tamirat üzerinden 1 ay geçtikten sonra yaklaşık 1 hafta önce yine sensör arızası verdi ve ilgili uygulamalar çalışmamaya başladı. 2 gün önce, ürünü ilgili servise gönderdim. En başından beri "değişim" talebim olmasına rağmen bir türlü bu talebim değerlendirilmedi ve şimdi de ürünün değişim şartlarına uymadığı gerekçesi ile bu talebim servis tarafından reddilerek ürün, arızalı şekilde tarafıma ulaştırılmak üzere gönderildi. Şimdi soruyorum; Üründe kalıcı arıza varsa ki aynı kısımlardan 3 kez tamir edilmiş, bu değişim konusu neden daha önce değerlendirilmedi? Müşteriyi zor durumda bırakmak adına şartlar niçin maksatlı olarak bu noktada değerlendiriliyor? Bir ürünün aynı kısımlarından **bleep** **bleep** arızalanması o ürünün fabrika çıkışı olarak hatalı, hasarlı olduğu anlamına gelmez mi?! Tüm bu bilgilet ışığında ganrantisi devam eden ürünüm özelinde mağdur edilmiş, haksızlığa uğramış bulunuyorum. İlgili servis ve Samsung Türkiye'ye bu tavırlarından dolayı teşekkür(!) ederim. Bir ne kendim, ne de tanıdıklarıma asla SAMSUNG ürünlerini de tavsiye etmeyeceğim.

1 Comment
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba RT800,

Geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Size en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes